I Jaarlijkse inschrijving Oostrumse peuters Oproep Heren en dames voetballers, Het bestuur is voornemens te starten met de "ELF ballen actie" in samenwerking met het voetbalmaandblad Elf. Zij sponsoren onze club met Elf trainingsballen, 300,00 aan materiaal én Masita wedstrijdballen. In ruil daarvoor mogen zij onze leden éénmalig telefonisch benaderen met een uniek aanbod op het voetbalmaandblad Elf, waar sinds kort de gratis bijlage "Goal" aan toegevoegd is met o.a. de Kidskrant. Hoe meer succes Elf hiermee heeft, hoe meer ballen onze club ontvangt. Wil je ondanks het unieke aanbod van Elf liever niet gebeld worden, laat het ons dan even weten. Als je dit voor 23 maart doet, krijg je geen telefoontje van Elf. Bel naar het secretariaat; Henri Kessels 0478-589072 of mail: henrikessels@freeler.nl Het bestuur van WO wil het archief op gaan schonen. Het archief bestaat uit klappers, documenten, bestuursverslagen, wedstrijdverslagen en uitslagen, financiële verslagen etc. Dit alles vanaf de jaren vijftig. Het bevindt zich in de bestuurskamer van het clubgebouw en we hopen er in maart aan de slag te kunnen. Vermoedelijk zal het opschonen een twee avonden in beslag nemen. Indien er leden zijn, die wel eens terug in de tijd willen gaan, pure nostalgie mee willen maken of misschien het bestuur een beetje willen ontlasten, dan kunnen die zich aanmelden bij het secretariaat: Henri Kessels, telnr. 0478-589072 of mail: henrikessels@freeler.nl Raadpleeg te allen tijde het publicatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen. Stichting peuterspeelzaal Oostrum Valkenkampstraat 2 5807 AN OOSTRUM tel: 588503 Op zaterdag 22 maart a.s. van 10.00 uur tot 11.00 uur vindt op de peuterspeelzaal aan de Valkenkampstraat 2 de inschrijving van peuters plaats. Uitsluitend kinderen die tussen 1 juli 2001 en 1 juli 2002 geboren zijn én woonachtig in Oostrum kunnen worden ingeschreven. Na indeling van de Oostrumse peuters zullen de open plaatsen in de groepen worden ingevuld door peuters van buiten Oostrum. Het inschrijfgeld ad 7,00 dient, het liefst gepast, direct bij de inschrijving betaald te worden. Om uw ouderbijdrage vast te kunnen stellen, kunt u, indien gewenst, uw jaaropgave(n) over 2002 aan de penningmeester ter inzage overleggen. Het gaat hierbij om het gezamenlijk inkomen. ♦J

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9