Inloopavond bestemmingsplan Oostrum Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 e mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Woonbehoeften onderzoek Gemeente Venray Zoals u wellicht uit de media heeft vernomen gaat de Gemeente Venray samen met andere Noord Limburgse gemeenten een onderzoek doen naar behoeften en wensen van de inwoners op het gebied van wonen. Het onderzoek richt zich op alle mensen in het gebied: gezinnen en alleenstaanden, ouderen en jongeren vanaf achttien die nog bij de ouders wonen. De Gemeente wil inzicht krijgen in de huidige woonsituatie, woning behoeften en woonwensen en deze gebruiken voor het Regionaal Huisvestingsplan 2002 tot en met 2005. Om dit inzicht te verkrijgen worden ook in Oostrum vragenlijsten verspreid. Een honderdtal vragenlijsten worden, kort na carnaval, aan willekeurig gekozen bewoners in Oostrum toegezonden. Het vragenformulier kan zowel anoniem als ondertekend worden ingevuld. De Dorpsraad van Oostrum hecht veel waarde aan dit onderzoek en verzoekt diegenen die een vragenlijst ontvangen, mee te werken door het invullen van de vragenlijst. Tussen 17 maart en 31 maart zullen de leden van de Dorpsraad de formulieren ophalen. Gaarne willen wij u verzoeken de formulieren in de bijgevoegde enveloppe klaar te leggen zodat een vlotte inzameling kan plaats vinden. De resultaten van deze enquête zullen naar verwachting september 2003 bekend zijn en worden gepubliceerd. Omdat slechts een gedeelte van de Oostrumse inwoners deze enquête ontvangt, overweegt de Dorpsraad te zijner tijd (mogelijk mei/juni) deze enquête te gaan houden onder alle inwoners van Oostrum om zodoende een totaalbeeld te krijgen van de woonbehoeften en wensen. In een overleg met de Gemeente zijn wij dan beter in staat de woonwensen van de Oostrumse gemeenschap over te brengen. Gaarne verzoeken wij u nogmaals deel te nemen aan deze enquête. Dorpsraad Oostrum Joos Linskens (voorzitter) Eind 2002 is de gemeente Venray gestart met de voorbereiding van de herziening van de bestemmingsplannen voor de 10 kerkdorpen. Elk kerkdorp krijgt haar eigen bestemmingsplan, zo ook Oostrum. Het betreft een bestemmingsplan voor de bestaande situatie in het dorp Oostrum. De gemeente heeft een stedenbouwkundig bureau opdracht gegeven om de bestaande situatie in beeld te brengen. Deze gegevens worden vertaald in een bestemmingsplankaart. De gemeente nodigt iedereen uit om, voordat de formele procedures starten, al tijdens een inloopavond kennis te nemen van de geïnventariseerde gegevens. Tijdens deze avond, die wordt gecombineerd met de reguliere dorpsraadvergadering, wordt het concept voorontwerp bestemmingsplan op panelen gepresenteerd. Medewerkers van de gemeente zijn aanwezig om uitleg te geven en vragen te beantwoorden. Tijdens de reguliere vergadering wordt het concept voorontwerp bestemmingsplan toegelicht, aansluitend is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Ook zijn formulieren aanwezig, waarop een ieder zijn wensen en/of bedenkingen schriftelijk kan doorgeven. De inloopavond vindt plaats op dinsdag 11 maart 2003 en start om 19.30 uur. Aansluitend zal om 20.30 uur de reguliere dorpsraadvergadering beginnen. Zowel de inloopavond als de dorpsraadvergadering vindt plaats in dorpshuis D'n Oesterham.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7