UITSLAGEN CARNAVALS OPTOCHT TIEF Uitslagen: Door de straten van het Oostrumse Karklingelland trok carnavalszondag een bonte, fraai verzorgde, optocht. Spelbreker was de regen aan het begin en eind van de tocht. Maar de echte feestelijke carnavalssfeer bleef onmiskenbaar overeind. Er was een goede verdeling tussen de verschillende categorieën en met name de actieve inbreng van kinderen mag zeker niet onvermeld blijven. Favoriete onderwerpen waren de verschillende naamsveranderingen in het dorp, de indycarbaan en zinspelingen op de achternaam van onze Prins in het Jaar van van Gogh. In een bomvol gemeenschapshuis d'n Oesterham vierde iedereeen de geslaagde afloop; of het nu als deelnemer dan wel als toeschouwer was. Categorie eenlingen: - 1e pr. Ik zet d'r en punt aachter - 2e pr. Ziede geej de neeje nar? - 3e pr. Van Goch's facelift Categorie kinderen: - 1e pr. De familie Flodder zet Aostrum op ziene kop - 2e pr. Henk skieen, mar now effe nie - 3e pr. Umdat de racebaan nie kumt, crossen weej dur Aostrum hin Categorie groepen 1 t/m 4 personen: - 1e pr. Weej doen ok an naamsverandering - 2e pr. Wiste gillie dat weej gaer onder ieen huedje speule? - 3e pr. Weej neme de aide mit vastelaovend ok mit op slaeptouw - 4e pr. De leste durpsbaank aovervalle Categorie groepen 5 t/m 15 personen; - 1e pr. Minse nie kieke, maar strieke; ut mot op enne echte van Goch lieke! - 2e pr. Wette geej ut ok nie mer te viende - 3e pr. Prins Henk II en zien gevolg - 4e pr. Hoeeg bezuuk uut Rooij - 5e pr. Liefdesvlinders Categorie groepen meer dan 15 personen: - 1e pr. De chinezen - gedeelde 2e en 3e pr. Vremde vogels Noa drie jaor hieel goed, zien weej now bankroet Limburg V Leden ZijActief Oostrum. Dag voor alleengaanden. Datum: donderdag 27 maart 2003 Plaats: cafézaal 't Brugeind in Meerlo. Aanvang: 9.30 uur. Kosten: 12,50 p.p. U kunt zich vóór 19 maart a.s. aanmelden bij Ria Liebrand (tel: 550466). Voor informatie kunt u eveneens bij haar terecht. Bezinningsavond. Helaas gaat de bezinningsavond op 11 maart a.s. wegens ziekte van Alice Frijns niet door. LUS STOM trioliok vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 13