Gevraagd: Po ny ve rzo r g ste rs Ponymaatca. 1,18 m groot Zadelmakerij J. Creemers Wanssumseweg 19 5807 EA Oostrum Tel. 532956 Hallo jongens en meisjes van A.D.O.R.!!!!!! M Aostrum 2000 op herhaling! Oostrum, Februari 2003. Vrijdag 28 Februari is het weer zo ver en hebben we een spetterende carnavalsavond van 18.30 uur tot ongeveer 20.00 uur. Zoals altijd mag je je broertje, zusje of vriend(in) meenemen, als ze maar niet ouder zijn dan 12 jaar. Verder kun je een beetje zakgeld meenemen want er is volop snoep en drinken, In de loop van de avond hopen we de joekskapel en onze jeugdprins Pim met zijn gevolg te mogen begroeten. Spuitbussen en knallertjes s.v.p. thuislaten. Verder is er een prijs voor diegene die het mooist is verkleed!!! De gewone clubavonden in die week vervallen, maar we verwachten jullie dus allemaal op de vrijdagavond!!! Tot dan!!! Groetjes Leiding en bestuur van A.D.O.R. Ruim 3 jaar geleden, werd er ter gelegenheid van de eeuwwissel een revue opgevoerd in de Tbs-kliniek te Oostrum. Aan deze revue werkten ruim honderdtwintig mensen mee. Vele van U hebben destijds genoten van dit zeer geslaagde gebeuren. Ruim 1300 mensen bezochten de 5 totaal uitverkochte voorstellingen. Het leidde tot een grote saamhorigheid die tot op de dag vandaag nog merkbaar is. Regelmatig hoor je de liedjes nog en wordt er over gepraat. Om de herinnering levendig te houden heeft de commissie A2000 gemeend op herhaling te moeten gaan. WIJ WILLEN DAT DOEN OP ZONDAG 15 JUNI A.S. Houdt die datum alvast vrij. Die dag zal muzikaal in het teken staan van de revue, maar ook de videobeelden en foto's zullen gepresenteerd worden. Alle vrijwilligers van toen hebben inmiddels een schrijven gekregen. Vele van hen hebben ondertussen een toezegging gedaan om wederom mee te werken aan deze Oostrumse middag. (Diegene die dat nog niet gedaan hebben verzoeken wij, alsnog zo spoedig mogelijk te reageren, zodat een en ander verder gepland kan worden). De Lokale Omroep Venray is op die dag op locatie in Oostrum en zal alles live uitzenden. Het hele gebeuren, waar we een Oostrums feest van maken, vindt plaats in D'n Oesterham, aangevuld met een tent en het dorpsplein. Wij nodigen u hierbij van harte uit en zien u graag op 15 juni. Commissie A2000. I Aostrum

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7