Route van den optocht: OPTOCHTOPTOCHTOPTOCHT ....OPTOCHT JA NEE OPTOCHTOPTOCHTOPTOCHTOPTOCHTOPTOCHT Ze zien al ien veul schuurkes an de geng mit wages bouwe Ze zien al op veul zolders bezig um enne groep te make Ze zien al ien veul straote bezig um wat te bedenke Ze vraoge zich wel af, ofdat geej ok 'n hendje komt helpe. Kiek, as geej wat doet, duut den ok wat en dan duut ow straot ok wat!!!! Vur ienlichtingen: Jan Raedts tel: 513739 Frank Driessen tel: 588176 Het hieronder staande formulier kan men ook invullen en afgeven bij: Jan Raedts, Stationsweg 211 of Frank Driessen, Vlasakker 3 Inschrijfformulier voor de optocht in Oostrum. Naam: (Deelnemer, buurt, vereniging) Contactadres: Plaats: Telefoon: Aan welk onderdeel doet men mee: o O O O O O cat. W cat. E cat. A cat. B cat. C cat. D Wagens Eenlingen Kinderen Groep 1 t/m 4 personen Groep 5 t/m 15 personen Groep 15 en meer personen Aantal Personen: Hoe luidt de benaming: Wat wordt er uitgebeeld) Muziek: JA NEE Deelname optocht Venray: Bijzonderheden: Vur de meense die de route nog echt nie wieëte: Ópstel- en startpunt op ut daörpsplein, we gón via de Mgr. Hanssenstraot richting Rooj. Metieën nao café Back in Time (Terug ien d'n Tied) gón we rechts af de Valkenkampstraot ien. Bijna metieën wér links af de Oosterthienweg ien. An ut aend gón we links éf de van Broekhuuzestraot ien. Beej Toeën van Soest gón we rechts af d'n Geysterseweg op. Tusse Bolwaerk en AMC wér rechts af de Mgr. Hanssenstraot op. Nao 80 maeter draeje de deelnemers links af ut daörpsplein op. Alle toeschouwers hebbe dan de kans nog efkes alles goed te bekieke.

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 15