Pim I 44® jeugdprins in Oostrum. Zoals echter eerder in de Oostrumse media bekend was gemaakt, was het topstuk van het museum (een standbeeld van de lustrumprins) een paar weken eerder gestolen uit het museum. Het zag er dan ook niet naar uit dat de opening door zou gaan. De directeur van het museum, de Heer Ge Dupeert, had voor het oplossen van deze verdwijning de hulp ingeroepen van Nederlands beste rechercheurs de heren Schuifel Schuifel (met "sch"). Zij lieten de bezoekers beelden zien van de verdwijning in de hoop dat ze hierdoor de gouden tip zouden krijgen. Ook kregen de bezoekers beeiden te zien van de zoektocht van Schuifel Schuifel door Oostrum op zoek naar verdachte dingen. Zaterdag avond is in cafe-zaal "Back in Time" in Oostrum Pirn Camps uitgeroepen tot 44® jeugdprins van de Karklingels. in een volle zaal zou deze avond het eerste Jeugdvastelaovendsmuseum "Terug ien d'n tied" geopend worden. Nadat samen met het publiek een daderprofiei was opgesteld, kwamen Schuifel Schuifel tot de ontdekking dat er zich vier verdachten in de zaal bevonden. Deze vier oud jeugdprinsen, die rondliepen met de kenmerken van de dader, bekenden dat ze samen de dader waren. Omdat ze zeker wilde weten dat bij deze 44® jeugdprins een goede keuze werd gemaakt hadden ze het beeld even "geleend" met de bedoeling het vervolgens weer terug te brengen. Dit gebeurde dan ook. Het beeld werd van achter uit de zaal door de vier naar voren gedragen waar het door een erg trotse directeur dan eindelijk kon worden onthuld. Van onder het doek kwam Pirn Camps als prins Pirn I te voorschijn. Vervolgens kwamen uit het archief Vorst Dave (Gerritsen) en Nar Tom (Nohlmans) tevoorschijn. De Karklingels kijken terug op een zeer geslaagde avond met de medewerking van discotheek Mighty Mickey's. Korfbalvereniging Oostrum Uitslagen; Welpen; Oostrum-Merseio 0-0 Oranjewit Oostrum 4-0 speelster van de week Sophie, Jacqueline bedankt voor het fluiten. Pupillen F 1; Oostrum-Merseio 1-4 Lizzy3, Josienl Oostrum-DES 1-0 speelster van de week Lizzy Pupillen F2; Oostrum-DES 2-0 Merselo-Oostrum 2-2 Brigitte, Evi. Aspiranten; EMOS-Oostrum 2-5 proficiat met 6 speelsters.... Maud3, Anne2. Midweek dames; Oostrum-Erica 2-7 Moniek, Heidi Seniorenl; Oostrum-ONA 7-8 Dessy,Kim2,Nicole,Yvon,Marieke2. Programma; Aspiranten; Oostrum- de Wilma's aanvang 09.00 Seniorenl; Minerva-Oostrum aanvang 13.30 Midweekdames 12-02; Oostrum-ODOS aanvang 20.30 STRUM A

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9