Stichting Dorpsraad Oostrum Randenrade 50, 5807 BM Oostrum tel. (0478) 584114 e-mail: dorpsraadOostrum@hotmail.com internet: www.aostrum.nl Rabobank Venray Meerlo-Wanssum: 14.00.01.689 Notulen van de openbare dorpsraadvergadering van de Dorpsraad Oostrum Datum: 14 januari 2003 Locatie: foyer d'n Oesterham Oostrum Aanwezig: zie presentielijst 1. Opening De voorzitter, de heer Linskens, opent om 20.00 uur de vergadering en heet alle aanwezigen welkom. 2. Vaststellen agenda De voorzitter stelt voor om punt 6 te behandelen na punt 8. 3. Notulen van de dorpsraadvergadering d.d. 10 december 2002 Het verslag wordt goedgekeurd met de volgende opmerkingen: tekstueel: punt 10 (p.3): het betreft de overstekende jeugd tussen de Muvero en het Oostrumsveld. Inhoudelijk wordt een aanvulling gegeven op punt 10 (p.3) betreffende het geld voor het dorpsplein. Het betreft een boekhoudkundig overschot bij de gemeente. 4. Ontvangen en verzonden brieven en verdere mededelingen De secretaris ligt het overzicht van ingekomen en verzonden stukken toe. Naar aanleiding van nr. 227 (brief van de Rabobank inzake goedkeuring leefbaarheidsprojecten) kan worden medegedeeld dat het geld inmiddels is ontvangen door de dorpsraad. De dorpsraad heeft 1 anonieme brief voor de komst van het indycarcircuit ontvangen en 1 anonieme brief tegen de komst van het circuit. Deze anonieme stukken worden ter kennisgeving aangenomen. De Rabobank start binnenkort een cursus internetbankieren voor senioren in Oostrum. Publicatie hierover vindt plaats via het Oostrums Weekblad. De cursus in Oostrum is een proef. Wanneer deze succesvol is, zal de cursus ook in andere woonkernen georganiseerd worden. De dorpsraad heeft inmiddels een eigen internetsite: deze is via de site aostrum.nl bereikbaar, maar ook rechtstreeks (dorpsraad.aostrum.nl). De heer Smedts zal deze site gaan onderhouden. Hiertoe worden binnenkort afspraken gemaakt. Het financieel overzicht van het Oostrums Weekblad zal in de vergadering van februari besproken worden. Er wordt een commissie ingesteld voor kascontroles van het Oostrums Weekblad en van de dorpsraad zelf. Mevrouw de Kleijn en de heer Gooren vormen deze commissie. De heer van Soest geeft een toelichting op het werkbezoek van mevrouw Joldersma aan het Vincent van Gogh Instituut en de TBS. Mevrouw Joldersma is lid van de vaste kamercommissie Welzijn. Zij heeft ook een gesprek gehad met het actiecomité TBS, waarbij het comité haar van informatie heeft voorzien. Zij zal deze informatie bespreken binnen de kamercommissie. Binnen een week ontvangt het actiecomité een reactie van mevrouw Joldersma. 5. Dorpsradenoverleg De agenda van dit overleg had voornamelijk betrekking op de ontwikkeling van de bestemmingsplannen. Wethouder Ruyten heeft verslag laten doen over de bestemmingsplannen. De werkplanning van de bestemmingsplannen voor de kerkdorpen ziet er als voigt uit: januari 2003: afronding inventarisatie februari 2003: inloopavonden april 2003: afronding voorontwerp bestemmingsplannen mei/juni 2003: commissiebehandeling en inspraak najaar 2003: opstellen inspraakrapporten begin 2004: ontwerpplannen ter inzage najaar 2004: vaststelling bestemmingsplannen door de raad

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5