JEUGDPRINSEBAL Met z'n alien, met z'n alien Iedere week heeft iedere groep een eigen uur om samen te knutselen, spelletjes te doen etc. Het leek ons wel leuk om nu eens een keer met alle kinderen van A.D.O.R. samen iets te doen. Daarom verwachten we jullie volgende week donderdag 6 februari allemaal om 18:30 uur in het ADOR-gebouw. Je hoeft alleen maar jezelf mee te nemen, verder niets. Wat we dan gaan doen?????????????????????????? We maken er een echte BINGO-avond van, met kaarten en een heleboel balletjes met nummers erop en NATUURLIJK ook prijzen. Rond 19:45 uur hopen we alle prijzen uitgedeeld te hebben!!! Komen jullie allemaal!!! Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R. p.s. Op 3,4 en 5 februari zijn er géén gewone clubavonden. Zaoterdag 1 fibberwarie Zaoterdag 1 fibberwarie zal den 44s,e jeugdprins van Aostrum, Lull en den Boshuuze geprizzentieërd werre. Mar vurdat ut zówied is, neme weej urst afschejd van özze 43s,e. Ut jaor zit dur alwér op vur jeugdprins Tom, vorst Peter en nar Guus. Netuürlek hebbe we vur eur en uniek pletske gevoonde ien ös neeje mezeejum. Méschien hedde ut al gelaeze en anders wette ut nów. Op 1 fibberwarie wert ut urste jeugdvastelaovendmezeejum geopend. De jeugd göt terug ien de tied en dat allemól ien zaal "Back in Time". Ien mezeejum Terug ien de Tied' kriëgde de kans urn en stukske historie tot ow aege te make, of urn aide herinneringe op te hale. En speciaal plekske op dizze aovend is dur vur ut proonkstuk van ut mezeejum; de jubelieërende jeugdprins; oftewel: de 44ste jeugdprins van Aostrum, Lull en den Boshuuze. Ut beeld van dizze jeugdprins zal ut middelpunt van ut mezeejum werre. Netuürlek huuërt dur beej enne jubelieërende jeugdprins ok enne jeugdvorst en enne jeugdnar. Dat dees drie vanaovend onthult zulle werre, kunne weej wel alvast verklappe, mar vur de ienrichting van ut mezeejum zudde toch echt zelf ut baeste kunne komme kiëke. En wel op zaoterdag 1 fibberwarie ien Terug ien de Tied' (café-zaal Back in Time). Den aovend begint urn 18.30 uur, waornao urn ongevér 20.11 uur ut aftreejje zal platsviende en ongevér urn 21.00 uur hope weej öllie d'n neeje jeugdprins te kunne vurstelle. De entree vur dizze aovend is twieë euro. Netuürlek kunde ok dit jaor wer raoje wie de neeje jeugdprins van Aostrum, Lull en den Boshuuze werd. Ok dit jaor hebbe weej, zoeëas geej hieronder ziet, wer en briefke mit tien name samengesteld, waorvan dur ieëne jeugdprins zal werre. Vur ós zeuj ut fijn zien as gillie op zaoterdag 1 fibberwarie ut briefke iengevult klaor hét ligge. Ut raoje kost 0,50 euro per naam, en netuürlek meugde ok alle name ankruuse. Weej komme op 1 fibberwarie deez briefkes ovverdag ophale, dus tot dan. De jeugdkarnaval. Naam: Adres: Mare Biermann Emile Broeksteeg Pirn Camps Dave Gerritsen Nick Gommans Dave Moorrees Tom Nohlmans Kevin Pothoven Remco Runge Rick Verstegen jeA.<#clve4'e4XLg>ing iSTMJM

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 9