'^2^4 Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum Tel Prins Henk II van C.V. "De Karklingels". Vergunningen 2003. Indien U Uw vergunning voor 2003 nog niet heeft betaald, doe het dan zo spoedig mogelijk. Geen acceptgiro ontvangen!! Laat het even weten bij de secretaris. Wedstrijdvergadering is op ma. 17 feb. in ons clubhuis "Back in Time" te Oostrum. Ledenvergadering is op ma. 24 feb. ook in ons clubhuis "Back in Time" te Oostrum. "Back in Time" was voorheen "De Karklingel". Voor Vergunningen voor Het Wanssums Ven kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 in Venray, V/d Ligt Allicht aan de Brugstraat, Harry Theeuwen, de Houskuilstraat 38 en het Shell tankstation in Wanssum, alledrie in Wanssum tevens ook bij Marco Jans in Weil. Verdere inlichtingen bij de secretaris H. Lensseri, telefoon (0478)587606. In een bomvolle Oesterham is afgelopen zaterdag afscheid genomen van Prins Ron I. Prins Ron I kende het afgelopen seizoen alleen maar hoogtepunten. Prins Ron I gaat de boeken in als een Prins die zijn hart liet spreken en zijn prinse-tenue deed kraken. In zijn afscheidsspeech haalde hij aan dat dankzij hem de nieuwe prins geheel in het nieuw tevoorschijn zou komen (steek veren mantel). Hij bedankte iedereen die dit, voor hem, geweldige seizoen mogelijk hadden gemaakt en wenste zijn opvolger veel succes toe. Nadat Prins Ron I door de nieuwe ceremoniemeester Hans Holtackers was ontdaan van de mantel, steek, medaille en scepter werd de regie overgelaten aan de AAP. In een mini Eurovisie songfestival passeerden achtereenvolgens ABBA, Jan Vayne, De Spelbrekers, Heino en Linda Wagemakers. De presentatie in handen van Math II met assistente Jan(tine) I was zelfs voor doven en slechthorende te volgen door de geweldige gebarentaal van AAP Henri I. Na de presentatie van de punten door de vakkundige juryleden van Zweden (Jan IV alias Pipi Langkous), Schotland (Math I Doedelzak), Duitsland (Jeu I alias Frans Jozef) en Italië (Paus Harrie III en kardinaal Harrie II) werd er afgesloten met het lied "I did it my way" gezongen door AAP Ron I. Na een korte pauze werd D'n Oesterham omgetoverd tot een Indy-karklingel-circuit. Een hevige strijd om de eerste plaats brak los. Het commentaar tijdens de race door Vorst Olaf Mol (Bas) maakte alles nog spannender. Niet alle deelnemers haaiden de finish. In de 43® ronde kwam de eerste deelnemer (nr. 46) al de pits binnenrijden met een opgeblazen motor. Het einde van de race kwam in zicht en na een spectaculaire inhaalmanoeuvre werd de winnaar afgevlagd en door zijn team op de schouders genomen. Na de huldiging en de champagne volgde de onthulling van de onherkenbare coureur. Echter de coureur werd niet de nieuwe prins van Aostrum, Lull en D'n Boshuuze maar afvlagger Henk van Goch. Nadat Prins Henk II door Ceremoniemeester Hans Holtackers was voorzien van strik, jas, medaille, mantel, steek en scepter en nadat de proclamatie was voorgelezen, richtte Prins Henk II zich in dichtvorm tot zijn onderdanen met als afsluiting zijn motto: "Ut makt nie uut waor, hoe laat, beej wie of hoe zat, As ge daornao mar kunt zegge: soodejuu, weej hebbe schik gehad" Henk van Goch uitgeroepen tot Na de gebruikelijke prinsendans met zijn echtgenote Renate volgden vele felicitaties. Onder de klanken van megaformatie "Puppies Huisorkest" werd er nog enkele uurtjes uitbundig carnaval gevierd. Als laatste werd de residentie in Café-Zaal "Back in Time" in aanwezigheid van vele carnavalsvierders luidkeels geopend door Vorst Bas en Prins Henk II. Al met al kunnen we terugkijken op een geslaagd prinsenbal mede dankzij de AAP, Puppies Huisorkest, en enkele vrijwilligers. Bedankt hiervoor!!! Seer.; E-mail; H.M.M. LENSSEN ALLEGROSTRAAT 7 5802 GG VENRAY 0478-587606 h.m,mlenssen@freeler.ni STWJM

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 7