Noot van de redactie: Korfbalvereniging Oostrum Vervolgens werd eenieder verrast door de aankondiging van de heer Maessen dat hij zijn plannen ingrijpend gaat veranderen naar een veel minder omgevingsbelastende opzet. Zijn streven blijft om de beoogde industrie naar Venray te halen. Waar dit traject ten aanzien van democratische besluitvorming een hele slechte start heeft gemaakt, vindt de werkgroep het indrukwekkend te constateren hoe bijna alle partijen uiteindelijk in een uitstekende dialoog met elkaar gekomen zijn en er kennelijk een goed oor is geweest voor de mening van de burger. Zowel richting de politiek als naar de heer Maessen wil de werkgroep haar erkentelijkheid daarvoor uitspreken. Helaas heeft onze dorpsraad hierin geen rol gespeeld, zij zijn nog niet tot een standpunt kunnen komen. Hoewel de werkgroep uiteraard het vervoig van dit traject nauwlettend zal blijven volgen, is zij inmiddels een stuk geruster. Graag wil de werkgroep velen bedanken voor de enorme steun die zij voor haar actie in het Oostrumse heeft mogen ondervinden. Vanwege hun bijzondere rol wil zij de steun van de werkgroep uit Oirlo hierbij met name noemen. Werkgroep De Blakt, afdeling Oostrum De informatieavond op 6 december is belegd op initiatief van de dorpsraad, zodat u als inwoner van Oostrum kennis kon nemen van de plannen van Maessen Bedrijven Venray en hierover vragen kon stellen. In tegenstelling tot het, in bovenstaand artikel, gemelde heeft de dorpsraad wel degelijk een standpunt ingenomen. Zij heeft naar aanleiding van de informatie toen voorhanden en de reacties, besloten vooralsnog een neutraal standpunt in te nemen. Dit is in net Oostrum's Weekblad nr. 1 nader toegelicht. Uitslagen; Aspiranten; MKV-Oostrum 2-4 Senioren"!; MKV-Oostrum 18-1 Maud 2, Anne 2, bedankt Trudy en Anita Kim Programma; 1-02/02-02 Welpen; Oostrum-Merselo aanvang 15.15 Oostrum-Oranjewit Pupillen F1; Oostrum1-Merselo1 Oostrum 1-DES Pupillen F2; Oostrum-DES Oostrum2-Merselo1 Aspiranten; EMOS-Oostrum Seniorenl; Oostrum-ONA Midweekdames; 05-02 De Peelkorf-Oostrum aanvang 15.40 aanwezig; 14.50 aanvang 13.40 aanvang 15.10 vertrek 12.45 aanvang 14.10 aanvang 15.10 vertrek 13.15 aanvang 13.50 vertrek 12.45 aanvang 12.00 zaalwacht.... aanvang 20.30 de Kruisweide

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 5