7 .01.03 ORDE VAN VERDIENSTE VOOR HARRIE HOLTACKERS. De Orde van verdienste van C.V. "De Karklingels" uit Oostrum is dit jaar toegekend aan Harrie Holtackers. Harrie, geboren in Leunen, is sinds 1969 woonachtig in Oostrum. Hij is getrouwd met Mia, die de Orde van Verdienste reeds in 2001 mocht ontvangen. Harrie is in het verleden drie jaar voorzitter van TWO (Tour Wieier Club) geweest. Vanuit TWC kwam hij al snel terecht in het bestuur van Fietsvierdaagse De Peel. Tegenwoordig is Harrie nog actief als voorzitter van de routecommissie van Fietsvierdaagse Venray. Ook de oudervereniging heeft kunnen profiteren van Harrie toen de drie kinderen op de basisschool zaten. Niet alleen als bestuurslid maar ook bij de buitenschoolse activiteiten was Harrie van de partij als leider van de wandelvierdaagse in Venray. Ook op het gebied van Carnaval is hij geen onbekende. 14 Jaar was Harrie lid van de Raad van Elf en enkele jaren zelfs in het bestuur als vice-voorzitter. In 1981 werd Harrie uitgeroepen tot Prins Harrie III. Hierna heeft hij geen jaar overgeslagen als deelnemer (meestal als eenling) in de optocht. Vaak werd een beroep op hem gedaan als veilingmeester. Bij de harmonie was dit de jaarlijkse rommelmarkt en bij de carnavalsvereniging de Goederen en Dienstenveiling. Zijn grootste verdienste voor de Oostrumse gemeenschap liggen toch wel bij de Dorpsraad waar Harrie 20 jaar lid is geweest waarvan de laatste 12 jaar als voorzitter. Vanuit de Dorpsraad heeft Harrie ook ruim 16 jaar deel uitgemaakt van het Dorpsradenoverleg van de Gemeente Venray waarvan 5 jaar als voorzitter. Voor deze verdienste heeft hij al de zilveren Bij van de Gemeente Venray mogen ontvangen. De Oostrumse gemeenschap doet nooit tevergeefs een beroep op Harrie en daarom heeft hij deze onderscheiding ook dubbel en dwars verdiend. De Orde van Verdienste wordt uitgereikt op 15 februari a.s. om 21.30 uur tijdens het Klingelbal in D'n Oesterham. t «mhurg Leden ZijActief Oostrum Demonstratieavond exotische producten. Datum: Aanvang: Plaats: dinsdag 04 februari 2003 20.00 uur Gemeenschapshuis Oostrum Dhr. Elemans zal een aantal exotische producten laten zien en proeven. Hij vertelt ons iets over het land van herkomst, over aanvoertijden, hoe ze te gebruiken, over hun rijpheid en over de kwaliteit. Bestuurssamenstelling per 21 Voorzitster Vice-voorzitster/notuliste Secretaresse P.R. bestuurslid Penningmeester Bestuurslid Bestuurslid Mevr. M. Rijs-Verheijen Mevr. R. Mommen-Arts Mevr. R. Liebrand-van Sambeek Mevr. M. Wester-Hoezen Mevr. I. Thielen-Joosten Mevr. N. Camps-van Veghel Mevr. J. Direks-Kallen Cursussen: Er is nog plaats voor de cursus wilgentenen bij Wieneshof op 13 maart a.s. We gaan dan een vlinder maken Opgave bij Rieny Mommen, tel: 587114. De kosten zijn ongeveer 15,- Helaas is er op dit moment te weinig animo voor de cursus "Van T-shirt naar beeld". Deze cursus zal dus niet doorgaan. •kaïiicliek vrouwennetwerk

Oostrum's Weekblad | 2003 | | pagina 11