GEZINSVIERING KERSTMIS A.s. dinsdag 24 december vindt de vierde gezinsmis van dit schooljaar plaats. Het thema spreekt voor zich, tijdens deze viering zal ook het kerstverhaal verteld en uitgebeeld worden. Het kinderkoor zingt een aantal liedjes en er zijn nog een aantal kinderen van het leerlingenorkest die met hun instrument het kinderkoor versterken. Het leerlingenorkest mag natuurlijk in deze kerstviering niet ontbreken en brengt dan ook prachtige muziek ten gehore. Koor Harmony is ook van de partij, dus aan zang en muziek zal het ons niet ontbreken. Aan het enthousiasme van de kinderen is te merken dat ze er zin in hebben. Niet alleen het kinderkoor, maar ook de kinderen die het kerstverhaal uitbeelden en vertellen zetten zich hier voortreffelijk voor in. Dan werken er nog meer kinderen aan deze viering mee om het geheel te doen slagen. Vanaf 18.00 uur worden de kerkdeuren open gezet en hopen we heel veel mensen en kinderen te mogen begroeten. We hebben met alle kinderen, die op de een of andere manier nauw betrokken zijn bij deze gezinsmis, afgesproken dat ze bij de ouders gaan zitten, dus ook na afloop van het kerstverhaal. Zodoende zijn er voor in de kerk geen banken gereserveerd voor de kinderen, dus iedereen mag vrijblijvend overal plaats nemen. Dit geldt overigens niet voor de zij banken, rechts en links van het altaar, rechts zit het kinderkoor en links koor Harmony, voor de rust van beide koren is het prettig als ze de ruimte hebben, hopelijk hebt U begrip hiervoor. De gezinsmis begint om 19.00 uur, maar vanaf 18.15 uur wordt er al muziek en zang ten gehore gebracht. Tot ziens op kerstavond 24 december vanaf 18.00 uur in de kerk. Met vriendelijke groet, Liedy Janssen, namens de gezinsmis-commissie. DARTEN OOSTRUMS OPEN Zaterdag 11-01-03 a.s. is er wederom het Oostrums open. Aanvang 19.30.uur in café zaal DE KARKLINGEL. Inschrijfformulieren zijn verkrijgbaar bij, B. Kempen, Binnenhof 13. Deelname vanaf 16 jaar. Beste leden denken jullie aan de winterwandeling op zondag 29 december. We vertrekken om 9.30 uur bij Sraar Hoex op de hoek. Vriendschap door Samenwerking Graag tot dan, Het bestuur. Opgericht mrt 1975 Buurtvereniging Stationsweg Westerthienweg Oostrum Wesierlhienweg 7 5807 BG Oostrun»

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7