Parochie Oostrum Zaterdag 21 december: 19.00 uur: H.Mis (stille mis). Mevrouw Pluk-Kleuskens. Jo en Joep Janssen-Maas. Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie Misdienaars: Yvette Luykx, Bart Schelbergen. Zondag 22 december: Vierde zondag van de Advent. 10.30 uur: H.Mis (Gemengd koor). Jaardienst Johan Kleuskens.Mevrouw Clephas-Bankers (v.w. de buurt). Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. 11.30 uur: Doopsel Auke Arts. Misdienaars: Erik Peters, Dave Pelzer. Dinsdag 24 december: Vigilie v. Kerstmis. 19.00 uur: Gezinsmis (Harmony, kinderkoor, harmonie). Huub v.d.Venne. Familie Jeuken-Niessen. Misdienaars: Pleun Lenssen, Marlyn van Els 22.30 uur: Nachtmis (gemengd koor). Annie Rutten-Weijs. Aleida en Wim Heidens. Erna van Rattingen-Soulimans. Ronald van Rattingen. Misdienaars: Sil Cremers, Danielle Strijbos. Woensdag 25 december: Eerste Kerstdag. 10.30 uur: H.Mis (Harmony). Overleden ouders Bovee-Bartels en zoon Chretien. Lien Rutten-Kleuskens. Misdienaars: Manon Valckx, Maud Willems. Donderdag 26 december: Tweede kerstdag. 10.30 uur: H.Mis (Linders koor). Ouders Linders-Hendriks. Teng Arts en Nellie Linders-Arts. Overleden ouders Camps-Willems. Misdienaars: Lynn van Kessel, Marissa Wilmsen. Zaterdag 28 december: 9.00 uur: H. mis (Stille mis). Han Korendijk en overleden familie. Jan de Hoog. Antoon Janssen. Misdienaars: Lisa Steenkamer, Seray Cremers. Zondag 29 december: H.Familie 10.30 uur: H.Mis (herenkoor). Piet Verheijen. Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Yvette Luykx, Bart Schelbergen. Dinsdag 31 december: Oudejaarsavond 19.00 uur: H.mis (Harmony). Pastoor de Ceuster en overleden familie. 6-weken dienst mevrouw Clephas-Bankers. Piet en Lien Rutten-Kleuskens. Gerard Lemmens. Overleden ouders Lemmens-Stevens. Daphne Weys. Alfons Christiaens. Familie Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdienaars: Eric Peters, Dave Pelzer. Donderdag 2 januari: 9.00 uur: H.mis Familie van Heijster.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3