[~Week 52 verschijnt er geen Oostrums Weekblad Kopij week 1 inleveren op vrijdag 27 december. Bij deze willen we alle verenigingen verzoeken om de agenda voor het volgend jaar door te geven. Tijdens de boottocht heb ik veel geslapen, net als veel andere pieten. Sinterklaas heeft de hele reis tekeningen en andere werkjes, die hij gekregen heeft, bekeken en uitgezocht waar hij alles op wil hangen of neer wil zetten. Dat is elk jaar weer leuk als we terug zijn in het paleis. Alle pieten en uiteraard Sinterklaas zelf ook, kunnen hun werkkamer weer opvrolijken door de tekeningen op te hangen. Gelukkig verliep de reis voorspoedig en hoefde Sinterklaas niet in gesprek te gaan met de boot en hoefde hij ook niet zelf aan het stuurwiel te komen. Sjefke heeft de boot veilig in de haven van Madrid geloodst. Het was nog wel even spannend of we last zouden krijgen van de olie, die zo massaal in de zee gestroomd is, vanuit de olietanker, die in zee gezonken was. Sinterklaas en ik ook trouwens hebben ons veel zorgen gemaakt en maken ons nog zorgen over de schade aan de natuur, de vissen en de vogels, die de olie veroorzaakt heeft. Het is te hopen dat ook nu weer alles goed komt. Het zal een grote en moeilijke klus worden. Op de kade stonden wel honderd pieten en Nana en Farao ons op te wachten. Vanuit de verte zagen we ze al zwaaien. Met z'n allen hebben we die avond in het paleis gezellig feest gevierd, de eerste foto's en videobeelden bekeken. Het was een spannende, avontuurlijke reis en verblijf in Nederland en een fantastisch feest. Jongen en meisjes, beste ouders en beste allemaal, toj toj, heel veel groeten en tot volgend jaar, namens alle Pieten en Sinterklaas zelf, Pareira p.s. ik heb gisteren (woensdag 11 december) mijn brilletje bij de brillenwinkel gehaald. Het is een super modern, geelkleurig (net als mijn broek) brilletje en ik kan er héééél goed mee zien. Hallo kinderen van A.D.O.R.!!!! Woensdag 18 December is het weer zover en hebben we weer een leuke kerstspeurtocht voor jullie in petto. Zoals altijd mogen jullie je papa, mama, broertjes, zusjes of vriendjes ook meenemen, yeu^ivereni^wa^ Wat je zeker moet meenemen? Een pen, zaklamp, warme kleding, goede schoenen of laarzen en natuurlijk een goed humeur.Ill Na afloop is er weer wat lekkers. Dus iedereen tot Woensdag 18 December om 18.30 uur. De tocht duurt tot ongeveer 20.00 uur. De gebruikelijke clubavonden in de week van 16 tot 19 December vervallen. Bestuur en leiding wensen iedereen hele fijne feestdagen en na nieuwjaar zien we jullie weer vanaf maandag 6 Januari lllll! Groetjes Leiding en Bestuur A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7