Sinterklaas op weg naar Oostrum, 2002 (deel 5) Dag jongens en meisjes van Oostrum, (deze keer schrijft Sinterklaas zelf de brief) Sjonge, sjonge, sjonge, sjonge, sjonge, wat een spannende en fantastische intocht, afgelopen zaterdag in Zaltbommel. Willen jullie het wel geloven, jongens en meisjes, dat ik nog pijn aan mijn handen heb. Pijn van het terugdraaien van het grote stuurwiel van pakjesboot 12, waardoor deze weer richting Nederland koerste. Het is toch niet te geloven dat de hoofdpiet en wegwijspiet terug wilden koersen naar Madrid. En het is al helemaal onbegrijpelijk dat de wegwijspiet pas in Zaltbommel zelf, bij het zien van Jip en Janneke, beseft dat we in Nederland zijn en niet in Madrid. Wat een sufferd, hij zou toch beter moeten weten. In Nederland wonen en werken zoveel knappe koppen, die het hoogwater kunnen tegen houden. Wat vonden jullie van mijn werkmijter, jongens en meisjes? Als ik eraan denk, breng ik hem ook mee naar Oostrum. En wat een geluk dat ik goed met de stoomboot kan praten en dat de stoomboot mij ook meteen begrijpt. Wat een spannende intocht, zoveel kinderen, zoveel sint- en Amerigoballonnen, mevrouw de burgemeester, die toch nog op tijd was om mij toe te spreken, gewoon fantastisch. Wat hadden de kinderen en grote mensen leuke dingen voorbereid. De ridder Maarten van Rossum, de torenspits en de drie zoontjes van de koster, Johnny de Rapper en het kinderkoor met het mooie en originele liedje en dans. Ik hoop dat er in Oostrum ook kinderen zijn die dit liedje of een ander nieuw liedje kunnen zingen en ook zo'n spannende rapdans kunnen dansen. Dat kunnen de pieten (en misschien ikzelf ook wel) meezingen en dansen. 31e jaargang nr. 47 21 november 2002 Redactieadres: e-mailadres: oostrumsweekblad(5)planet.nl A. Linskens, Buitenhof 13, 5807 BW Oostrum Tel. 550566. Rabobank: 12.81.44.912 Bezorging: "Periodiek", tel. 582877. Abonnementsprijs: 9,- per jaar. Sluitingstermijn in te leveren kopij Maandagavond 18.00 uur. KB

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 1