o in Oostrum uit te voeren, hetgeen betekent dat het project niet alleen fysiek in Oostrum moet worden uitgevoerd maar tevens rechtstreeks ten behoeve van de Oostrumse gemeenschap dient te zijn; ■=J> voor een breed publiek toegankelijk, hetgeen inhoudt dat het project toegankelijk moet zijn voor eenieder die dat wenst zonder verdere restricties (bijvoorbeeld geen lidmaatschap); ■4> geen persoonlijk belang dienende, of anders geformuleerd geen "eigen" belang dienende. Projecten rechtstreeks ten behoeve van een vereniging, zijn in dit verband aan te merken als projecten die een zekere mate van eigen belang dienen. Dergelijke projecten voldoen derhalve niet aan dit criterium. Op basis van de bovenstaande criteria zijn de achttien ingediende projecten beoordeeld. Inmiddels hebben alle inzenders schriftelijk bericht ontvangen over het resultaat van die beoordeling. De beoordeling heeft geresulteerd in vier projecten die in beginsel voor (gedeeltelijke) vergoeding in aanmerking komen. Het betreft dan; Mevr. C. Hoedemaekers Oostrum Voorstel project aanleg educatief pad langs Oostrumsche beek Kerkbestuur Oostrum Voorstel project restauratie van vier altaarretabels Dhr. Versleijen Oostrum Voorstel project voor het beklinkeren van het pad op Trancedron dat toegang geeft naar de begraafplaats Stichting Gemeenschapshuis Oostrum Voorstel project verstevigen vervangen en opknappen podium Gemeenschapshuis D'n Oesterham Een bijzondere positie wordt ingenomen door de Oude Watermolen. Zoals bekend loopt thans een haalbaarheidsonderzoek om te bezien of en in hoeverre privatisering van de Oude Watermolen voor Oostrum haalbaar is. De dorpsraad heeft zich het recht voorbehouden om ook de resultaten van het haalbaarheidsonderzoek te laten meewegen in de uiteindelijke beslissing om bij privatisering voor (gedeeltelijke) vergoeding in aanmerking te komen. Om de geselecteerde projecten meer specifiek te onderzoeken heeft de dorpsraad een commissie benoemd. In een persoonlijk gesprek met de indieners zal de haalbaarheid en de uitvoering nader onderzocht worden. Het resultaat van dat onderzoek zal in besloten vergadering worden voorgelegd aan het bestuur van de dorpsraad. Zodra definitief bekend is welk(e) project(en) voor (gedeeltelijke) vergoeding in aanmerking komen, zal dat in het Oostrums Weekblad worden gepubliceerd. Het bestuur van de Dorpsraad Oostrum Ma. 18 nov. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo.20 nov. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda november/december 22/23 nov. Eikenhofkapel zittingen 23 nov. Leerlingenorkest Sinterklaasviering Flextronics 24 nov. Intocht Sinterklaas 1 dec. Eikenhofkapel Loohorst 2 dec. Algemene ledenvergadering (i.p.v. 18 nov.) 8 dec. Leerlingenorkest Proms LBM Beegden 24 dec. Kerstviering LAND VAN CUIJK TOURNOOI Afgelopen zondag heeft de harmonie deelgenomen aan het Land van Cuijk tournooi. De beide te beoordelen werken, werden door de juryleden dhr. Koster en dhr. de Laat beoordeeld met de kwalificatie goed. Een prima resultaat! Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen HARMONIE "OOSTRUM oroaiar

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3