A.D.O.R. doet weer mee aan de PLUS-sponsoractie, laatste week!! Sinterklaas 2002 Nadat we Sinterklaas op 24 november Om 14.08 op de losplaats van het station hebben opgehaald, gaan we met z'n allen naar het Dorpsplein. Hier zal de ontbinding van de optocht plaatsvinden. De kinderen tot en met groep 5 mogen samen met hun ouders door de zij-ingang het Parochiehuis binnengaan, terwijl andere belangstellenden door de hoofdingang naar binnen kunnen gaan. Ouders, willen jullie er goed voor zorgen dat Sinterklaas de naam van uw kind goed kan lezen. Voor de jeugd van groep 6, 7 en 8 zal er een disco zijn in zaal 'De Karklingel'. De tijdsduur van deze disco komt overeen met de tijdsduur van het programma in het Parochiehuis. Wij wensen iedereen een fijn Sinterklaasfeest. "Het Decembercomité" Sint- en Kerstactie: In de week van 18 november en 23 november 2002 wordt weer de jaarlijkse rondgang voor de Sint- en Kerstactie gehouden. De Sintactie is bedoeld voor de organisatie en traktatie van onze eigen Oostrumse kinderen. Met de Kerstactie willen wij onze dorpsgenoten die met de Kerst in een verzorgingstehuis, verpleeghuis of ziekenhuis verblijven, een hart onder de riem steken. We hopen op een hartverwarmende gave. Bij voorbaat onze hartelike dank, "Het Decembercomité" De Plus sponsoractie is alweer een hele tijd bezig. We hebben al een heleboel gespaard maar er kan natuurlijk altijd nog meer bij. Nog even in het kort wat de PLUS sponsoractie ook al weer is; De Plus supermarkt organiseert voor de tweede keer een grandiose sponsoractie, waarmee A.D.O.R. veel geld kan verdienen voor de club. Natuurlijk doen wij, net als vorig jaar, weer mee. Door uw dagelijkse boodschappen te doen bij de PLUS spaart u voor sponsorbiljetten, want bij elke besteding van 5,- aan boodschappen ontvangt u een sponsorpunt. Deze sponsorpunten kunnen in het A.D.O.R.-gebouw in de verzamelton worden gestopt of bij Lonneke (Binnenhof 4) in de bus worden gedaan Aan het einde van de sponsoractie krijgt A.D.O.R. voor alle verzamelde sponsorbiljetten contant geld uitgekeerd!!! - Vorig jaar hadden we ontzettend veel sponsorbiljetten gespaard en we hopen dat ook dit jaar iedereen ons weer wil helpen. Sparen jullie ook de laatste week nog flink mee!!! Sponsorbiljetten kun je tot vri|dag 22 november inleveren bij A.D.O.R. of bij Lonneke. HELPEN JULLIE ONS ALLEMAAL!!! Groetjes Leiding Bestuur A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 12