Zittingsavonden C.V. De Karklingels Oostrum Na 7 jaren eigenaar van café-zaal "De Karklingel" te zijn geweest komt voor ons het afscheid nabij. Vanaf 16 December gaan we de sleutel overdragen aan de nieuwe eigenaar die we veel succes toewensen. 7 jaren verhalen uitwisselen aan de tap, uit ons dak gaan tijdens feesten en partijen, 7 jaren waarvoor we iedereen zeer dankbaar zijn. Graag zouden wij dan ook iedereen willen uitnodigen om met ons een laatste keer het glas te heffen op 7 leuke jaren. Tijdens deze laatste dag, 15 December is alles verkrijgbaar tegen 1 Euro. Verder blijven de muntjes geldig tot en met 15 december. Hopelijk tot ziens en bedankt. Wilfried, Annemie Anneke, Marloes, Willem en Bonnie Personeel Café-zaal "De Karklingel" Zoals bekend worden op vrijdag en zaterdag 22 en 23 november a.s. weer de jaarlijkse zittingsavonden gehouden in gemeenschapshuis D'n Oesterham. Ook dit jaar is de organisatie er in geslaagd een gevarieerd programma neer te zetten. De optredens tijdens de zittingsavonden, die beginnen om 20.00 uur, worden verzorgd door: Hans Eijkemans (Brabants buuttekampioen 2002, 2 1/2 Wat, (kolder en humor uit Deurne), De Noot uit Vlierden (beroemd in Brabant en vér daarbuiten) met een nieuw programma, Hèrs en Dwèrs uit Helmond (humor op veelal bekende top 100 nummers, zij snijden onderwerpen aan die anderen vaak niet aandurven), Hub Stassen (Limburgs buuttekampioen 2002). De organisatie is blij en ook trots dat beide avonden kunnen worden afgesloten met een aantal artiesten van eigen bodem. De Sok brengt Oostrumse zin en onzin van een hoog niveau. Als afsluiting worden door Will en Lizanne (winnaars liedjesmiddag 2002 en bekend van de carnavalsband '"Aacht vur elluf') een aantal bekende Oostrumse schlagers ten gehore gebracht. Tot slot maar zeker niet het onbelangrijkste de muzikale omlijsting. Die is zoals altijd in de vertrouwde handen van de Eikenhofkapel. Gezien het programma beloven het ook dit jaar weer twee fantastische avonden te worden. U heeft nog de mogelijkheid daarbij aanwezig te zijn. Voor de vrijdagavond zijn namelijk nog kaarten beschikbaar. Leden kunnen hun kaarten nog afhalen voor niet- leden zijn kaarten te koop voor 11,00 per stuk bij Dave Moorrees, Randenrade 13, telefoon 513185. U kunt ook voor€ 16,00 lid worden van C.V. De Karklingels. Daarmee steunt u de vereniging en heeft u vrij toegang tot alle activiteiten, inclusief de zittingsavond. STRUM LUB Café - zaal De Karklingel WilTPied in Annie

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11