Gezinsviering Sint Maarten Zondag 17 november Hotel Asteria Venray Volgende week zaterdag, 9 november, vindt de derde gezinsmis van dit schooljaar plaats. Het thema is Sint Maarten en zijn verhaal zal verteld worden in deze viering. Het kinderkoor zingt een aantal liedjes en er zijn nog een aantal kinderen van het leerlingen orkest die met hun instrumenten wat muziek ten gehore zullen brengen. Misschien zijn er al kinderen begonnen met het knutselen van een lampion, want zoals jullie weten vindt er na de gezinsmis nog een lampionnen optocht plaats, waarin Sint Maarten te paard, voorop gaat. De ouderraad is al volop bezig met de voorbereidingen, zij zorgen er ook nog voor dat we ons na afloop van de optocht lekker kunnen verwarmen bij het vuur. Normaal begint de gezinsmis om 19.00 uur, maar deze keer hebben we gekozen voor 18.00 uur zodat het voor de allerkleinste kinderen niet al te laat wordt. Tot ziens op 9 november om 18.00 uur in de kerk. En vergeet je lampion niet mee te brengen Met vriendelijke groet: Liedy Janssen, namens de gezinsmis commissie. Kinderkoor Hallo Jongens en Meisjes! Vrijdag 1 november gaan we weer repeteren voor de gezinsviering van Sint Maarten. Vergeten jullie de liedjes niet mee te brengen? Ik zie jullie om 15.15 uur in de speelzaal van de school. Tot morgen! Groetjes Liedy: 587304 Georganiseerd door de reumapatientenvereniging Venray e.o. Muzikale medewerking Kinderkoor De Bandelieren Jeugdkoor Tomorrow People Entree 2.50 Inclusief consumptie Kinderen tot 12 jaar vrij (geen consumptie) Aanvang: 11.00 uur tot 17.00 uur Hotel Asteria Venray Maasheseweg 80 a De opbrengst komt ten goede aan de Reuma Patiëntenvereniging Venray Inlichtingen Tel: 0478 - 588534

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 13