Daarnaast wordt de procedure besproken die verder zal worden gevolgd. De dorpsraad komt in besloten vergadering bijeen en toetst de ingediende projectvoorstellen aan de criteria die zijn gesteld. Indien nodig zal de dorpsraad een nadere toelichting vragen aan de indiener van een projectvoorstel. Elk projectvoorstel zal in de uiteindelijke beslissing nader worden gemotiveerd. Zodra het onderzoek is afgerond, wordt de uitslag daarvan bekend gemaakt in de openbare vergadering. De voorzitter Dhr. Linskens polst kort de eerste reacties uit de vergadering; een aantal projecten voldoet niet of onvoldoende aan de criteria sommige projecten komen mogelijk in aanmerking voor uitvoering via Kern met Pit geen projecten uitvoeren waarvoor primair de verantwoordelijkheid bij de gemeente ligt wellicht ook de mogelijke privatisering van de Oude Watermolen in de beoordeling meenemen. E.e.a. is natuurlijk afhankelijk van de resultaten uit het haalbaarheidsonderzoek indien verenigingsprojecten worden geselecteerd is het aan te bevelen om alle verenigingen een kans te bieden zich via een project aan te melden. Dit in verband met de mogelijkheid dat de criteria voor de projecten op verschillende wijze zijn geïnterpreteerd 6. Ontvangen en verzonden brieven mededelingen Een overzicht van ontvangen en verzonden brieven wordt ter vergadering uitgedeeld en waar nodig toegelicht. Ontvangen van Maessen Beheer BV te Venray Op verzoek van de gemeente hebben wij van Maessen Beheer BV de navolgende bescheiden ontvangen: - Multifunctioneel autosport en testcentrum te Venray projectvoorstel quick-scan milieueffecten (Arcaidis); - Effecten van een multifunctioneel autosport en testcentrum in Venray (ETIL); - Opdrachtformulering ETIL onderzoek inzake Indycar-circuit (Gemeente Venray) 127 2-aug-02 Buurtvereniging Langs de Lijn Voorstel project inzake verbetering van de verkeersveiligheid van de Stationsweg (vanaf NS-Station tot Mgr. Hanssenstraat) 130 8-aug-02 Joekskapel Ut Göt Voorstel project bijdrage in de aanschaf van nieuwe tenues 131 9-aug-02 Dhr. Sterk Oostrum Voorstel project snelheidbeperkende maatregelen op de Stationsweg en de Henri Dunantstraat 133 10-aug-02 Dhr. Van Goch Oostrum Voorstel project tot aanleg van eigen waterbron ten behoeve van de waterpartij op het dorpsplein en/of plaatsing van zitbanken onder de rode beuk bij de kerk 135 13-aug-02 Werkgroep Maria-processie te Oostrum Voorstel project tot vergoeding van kosten die direct of indirect verband houden met de organisatie van de Maria-processie 136 14-aug-02 Dhr. Versleijen Oostrum Voorstel project voor het beklinkeren van het pad op Trancedron dat toegang geeft naar de begraafplaats 137 14-aug-02 Harmonie Sub Matris Tutela Oostrum Voorstel project tot bijdrage in de kosten t.b.v. ledenwerving, vervanging van instrumenten en viering van het 85 jarig bestaan in 2003 139 14-aug-02 Koor Harmony Voorstel project tot aanschaf van uniforme kleding en bijdrage in de dekking van exploitatiekosten 140 14-aug-02 Mevr. L Janssen Oostrum Voorstel project tot bijdrage in de algemene kosten voor oprichten van een kinderkoortje 141 14-aug-02 Stichting Gemeenschapshuis Oostrum Voorstel project verstevigen vervangen en opknappen podium Gemeenschapshuis en aankleding 142 16-aug-02 Dhr. J. Euwes Voorstel project tot het opknappen van Trans Cedron (grot, mariabeeld en park) 145 19-aug-02 KBO Oostrum Voorstel project aanzet tot realisatie eigen accommodatie, biljart in gemeenschapshuis en bedrag om kastekort aan te vullen

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 5