2. Vaststellen agenda De agenda wordt als volgt vastgesteld; 1Opening door de voorzitter 2. Vaststellen van de agenda 3. Notulen van de dorpsraadvergadering van 9 juli 2002 4. Functiewisseling nieuwe bestuur 5. Ingekomen projecten t.b.v. verbetering leefbaarheid Oostrum 6. Ontvangen en verzonden brieven mededelingen 7. Dorpsradenoverieg 8. Mondeling verslag van de diverse commissies 9. Nieuwe inwoners 10. Rondvraag en sluiting Bij agendapunt 8 zal Dhr. Moorrees kort verslag doen van de stand van zaken m.b.t. het haalbaarheidsonderzoek van de Oude Watermolen. 3. Notulen van de dorpsraadvergadering van 9 juli 2002 Het verslag van de vergadering van 9 juli 2002 wordt goedgekeurd. 4. Functiewisseling nieuwe bestuur Dhr. Holtackers leidt dit agendapunt in. Op 11 juni jl. zijn Gerrit Gooren, Joos Linskens en Sjef Arts officieel gekozen als nieuw lid van de Dorpsraad Oostrum. Joos Linskens heeft zich vervolgens kandidaat gesteld voor het voorzitterschap dat vacant werd door het aangekondigde vertrek van H. Holtackers. Na schriftelijke stemming in een besloten vergadering is Joos Linskens tot nieuwe voorzitter gekozen. Dhr. Holtackers spreekt vervolgens zijn dank uit aan de vergadering voor het in hem gestelde vertrouwen, en bedankt iedereen voor de prettige samenwerking die hij bij de dorpsraad heeft mogen ervaren. Dhr. Holtackers maakt tevens van de gelegenheid gebruik om kort even terug te blikken in de tijd. Vanaf 1982 is hij lid van de dorpsraad waarvan de laatste 12 jaar als voorzitter. Hij bedankt met name de werkgroepen die veel werk hebben verricht voor de Oostrumse gemeenschap. Daarbij verwijst hij naar de volgende projecten: het speelterrein aan de Oude Watermolen, het plein met daarop het Oostrums Bolwerk, het vernieuwde dorpsplein en de aanleg van de Jeu de Boulesbaan. Al deze projecten zijn tot stand gebracht door een grote mate van zelfwerkzaamheid. Ook spreekt hij zijn waardering uit voor de manier waarop de werkgroep zich heeft gepositioneerd bij de discussie rondom de vestiging van het asielzoekerscentrum en de huidige werkgroep die de mogelijke bouw van een resocialisatiewoning buiten de hekken van de TBS-kJiniek op de voet volgt. Als laatste bedankt de voorzitter de mensen van het Sinterklaas comité en de redactie van het Oostrums Weekblad voor het enthousiasme. Niet eerder dan nadat hij heeft toegezegd dat de dorpsraad ook in de toekomst een beroep op hem kan doen, overhandigd hij de voorzittershamer aan Joos Linskens. Als nieuwbakken voorzitter bedankt Joos Linskens de aftredende dorpsraadleden voor hun enorme inzet en toewijding die zij ten dienste hebben gesteld van de Oostrumse gemeenschap. Vervolgens ontvangen de aftredende leden Theo Linskens, Jan Derks en Harrie Holtackers een stoffelijke blijk van waardering en applaus van de vergadering. 5. Ingekomen projecten t.b.v. verbetering leefbaarheid Oostrum. De secretaris licht dit agendapunt toe en geeft een korte omschrijving van de onderstaande ingediende projecten. Nr. Datum ontvangst Indiener van het projectvoorstel Korte omschrijving van het projectvoorstel. 101 14-jun-02 Dhr. F. Euwes Oostrum Voorstel project aanleg van een aantal hondentoiletten en mogelijke plaatsing van een hondenpoepcontainer op strategische plaatsen in Oostrum. 103 17-jun-02 Mw. M.Enckevort Oostrum Voorstel project aanleg voetpad van NS-station Oostrum naar Rabobank Venray 113 8-jul-02 Kerkbestuur Oostrum Voorstel project restauratie van vier altaarretabels 119 24-jul-02 Mevr. C. Hoedemaekers Oostrum Voorstel project aanleg educatief pad langs Oostrumsche Beek 125 29-jul-02 Hengelsportver. t Alvertje Oostrum Voorstel project aankleding visvijver speciaal ten behoeve van de jeugd

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3