INZAMELEN OUD PAPIER. Bij voorbaat dank voor uw medewerking Vrij. 4 okt. 19.45u. Serenade t.g.v. huwelijk Yvonne van Ham en Gert-Jan Hendriks bij de Witte Hoeve in Venray Verzamelen 19.30u. op de parkeerplaats bij het Vincentiushuis in de Heuvelstraat. Za. 5 okt. 09.30u. Inzamelen oud papier Zo. 6 okt. 13.00u. Zes Dörpen Festival met blaaskapellen uit Overloon, Oirlo, Stevensbeek, Leunen, IJsselsteijn en Oostrum. Feesttent nabij soos 't Kelderke te Oirlo. Gratis entree. Ma. 7 okt.. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00U. Repetitie orkest Wo. 9 okt. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda oktober: 13 okt. Muzikale rondgang (11.30u.) 13 okt. Drumbandtreffen in Oirlo (Oostrum 20.1 Ou.) Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Uitwisseling met de jeugd van Musikverein Altrich Op vrijdagavond kwam de jeugd met hun begeleiders aan in Oostrum. Na de verdeling in de gastgezinnen volgde er nog een gezellige avond in café - zaal de Karklingel. Zaterdagmorgen was er een gezamenlijke repetitie in het gemeenschapshuis. Ondertussen werd er door een aantal mensen van de jeugdcommissie gewerkt aan de middagactiviteit. Na een lunch in de gastgezinnen begon de middagactiviteit: een zeskamp, of in het Duits: Spiel ohne Grenzen. De jeugd heeft zich hier prima vermaakt. Vooral de zeepbaan was een geweldig en ook lachwekkend spel. Aan het einde van de middag moesten ook de voorzitters van beide verenigingen over de zeepbaan. Na een snelle douche bij de gastgezinnen was er een barbecue bij de Watermolen. In de soos werd ondertussen al flink feestgevierd door onze Duitse gasten. In de loop van de avond hebben we nog een les gehad in 'line-dancing' en polka dansen van de dirigent van Altrich. Al met al een ontzettend gezellige avond, waar een aantal mensen de volgende morgen een beetje last van hadden. Zondag was de laatste dag van deze uitwisseling en ook de dag van het gezamenlijke concert. Eerst werd er nog even gerepeteerd. Het concert ging erg goed, ondanks de toestand van enkele onder ons. Na het concert gingen onze gasten nog wat eten bij de gastgezinnen en daarna was het afscheid alweer aangebroken. Voor enkele onder ons was dit best moeilijk. Maar dat hoort er ook bij. Ik wil namens de jeugdcommissie iedereen bedanken die, op welke wijze dan ook, aan dit zeer geslaagde weekend heeft meegewerkt. Het was geweldig Namens de jeugdcommissie, Martijn Kempen Zaterdag 5 okt. kunt u uw oud papier kwijt tussen 09.30 en 12.00 uur. Bij de container zijn leden van de harmonie aanwezig zijn om u daarbij te helpen. Buiten deze tijd kan het oud papier ook in de container bij Ser Kessels gezet worden (s.v.p. steeds zover mogelijk naar achter opstapelen). Bij oud papier hoort géén plastic, sappakken. tempex of andere rotzooi.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 17