Parochianen, Velen van U zijn in de afgelopen maanden met vakantie geweest. U zult het misschien niet voor mogelijk houden, maar zelfs een pastoor heeft wel eens een adempauze nodig. Welnu, die adempauze is gepland van maandag 7 okt. t/m donderdag 17 oktober. Maandag 7 okt. Vertrek naar de Cisterciënzer abdij Westmalle, Vlaanderen. Daar zal ik enkele verdiepingsdagen doorbrengen. In die geest neem ik U ailen mee, bijzonder de zieken van onze parochie. Vrijdag 11 okt. Onderbreking van de vrije dagen om met de K.B.O op bedevaart naar Wittem te gaan. Zaterdag 12 okt.Vertrek naar Frankrijk voor een bezoek. Maandag 14 okt. Terugkeer uit Frankrijk. Dinsdag 15 okt.t/m 17 oktober familiebezoek waaraan door het jaar betrekkelijk weinig aandacht is besteed. De diensten worden in zijn geheel waargenomen door Pastoor H.Te Plate van Oirio. Met dien verstande: De mis op zaterdag 12 okt. komt te vervallen. De intenties van die mis worden verplaatst naar zaterdag 19 okt. In dringende gevallen wende u zich tot Pastoor Te Plate. Hoofdstr.25 5808 AS Oirlo.Tel.0478-571212. In geval van een eventuele begrafenis wende U zich tot Boy Schelbergen. Hij heeft mijn mobielnummer en kan mij onmiddellijk oproepen. U Gods kracht en sterkte toewensend verblijf ik Piet Hoedemaeckers, pastoor. GEZINSMIS Afgelopen zaterdag was het een gezellige beestenboel in de kerk, tijdens de gezinsmis, met als thema Franciscus en de dieren! Er waren welliswaar weinig levende dieren, maar knuffel dieren des te meer. Zelfs de misdienaars, Seray en Yvette hadden een knuffeldier in de hand met boekjes uit delen, hartstikke leuk. Giel, Fieke, Maaike en Kayleigh hebben ook heel goed hun best gedaan, met het klaarmaken van de altaartafel, al vonden ze het wel heel spannend. En Joost, Yvette, Liz en Lotte hebben heel mooi voorgelezen. De kerk werd goed bezocht door o.a. heel veel ouders met hun kinderen. Al met al, was het dus een goed geslaagde gezinsmis. Noteert U alvast op Uw kalender; 9 november, gezinsmis. Deze gaat dan over Sintermerte. De oudervereniging draagt hier ook een flink steentje aan bij, wat organisatie betreft. Dus wat ons betreft tot ziens op 9 november! Met vriendelijke groet; Liedy Janssen, namens de gezinsmis commissie. KINDERKOOR Hallo jongens en meisjes. Morgen, vrijdag 4 oktober, begint de eerste repetitie van ons kinderkoor. Om 15.15 uur verzamelen we ons in de speelzaal, hier krijgen jullie even iets te drinken en te eten. Om 15.30 uur lopen we gezamenlijk naar de kerk en hier repeteren we tot 16.30 uur. De kinderen die zich op hebben gegeven en vrijdagmiddag vrij zijn, verwacht ik ook in de speelzaal om 15.15 uur. De klapper die jullie morgen mee naar huis krijgen om de Sintermerte liedjes ook thuis te oefenen, moet je niet vergeten de volgende repetitie mee terug te brengen. Denken jullie morgen aan het strookje, alvast bedankt! Tot morgen! Groetjes Liedy Tel; 587304.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 13