Onderhoudswerkzaamheden aan de verhardingen Gemeente Venray De gemeente Venray heeft het voornemen om binnenkort te starten met het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan de verhardingen in Oostrum. Het betreft hier volgende straten met bijbehorende werkzaamheden: De werkzaamheden starten donderdag 3 oktober aanstaande aan de Randenrade ter hoogte van huisnummer 92. Zo zal stapsgewijs de gehele binnenring van de Randenrade worden aangepakt. In de herfstvakantie (week 43) zal de Vlasakker worden herstraat. Tijdens deze werkzaamheden zullen alle elementenverhardingen, zijnde klinkers en tegels, worden opgenomen en opnieuw gelegd. Ook de opsiuitbanden en trottoirbanden zullen voor zover nodig worden opgenomen en hersteld. De totale duur van het project bedraagt circa 8 weken, waarin wij zullen trachten de overlast voor U tot een minimum te beperken. Geheel zal dit echter niet lukken, waarvoor graag Uw begrip. Mocht U vragen of opmerkingen hebben betreffende bovenstaande kunt U contact opnemen de projectleider namens de gemeente, dhr. W. van den Heuvel, tel. 0478 - 52 35 83 of de toezichthouder namens de gemeente, dhr. J. Park, tel. 0478 - 52 35 52. Goetzenhof Binnenhof Vlasakker Jofferspas Gildestraat Stationsweg Randenrade trottoir aan zijde van de even huisnummers (4 t/m 92) gehele trottoir aan beide zijden gehele trottoir aan beide zijden trottoir aan beide zijden trottoir voor huisnummers 1 t/m 17 trottoir en rijweg geheel trottoir en inritten aan gehele oostzijde (huisnrs, 209 t/m NS-station) trottoir en inritten aan westzijde (huisnrs. 130 t/m 140)

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 10