INZAMELEN OUD PAPIER. Werkgroep IV: Dhr. Holtackers, lid van de werkgroep Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening, Grondbeheer en Milieu, meldt het volgende: De projectmatige woningbouw van fase I in het uitbreidingsplan Oostrum zal zee spoedig een aanvang nemen. Fase II III zullen op een later tijdstip, naar verwachting tegelijkertijd, in ontwikkeling worden gebracht. 8. Nieuwe inwoners De nieuwe inwoners van Oostrum worden geïnventariseerd en zullen binnenkort door leden van de dorpsraad welkom worden geheten. 9. Rondvraag en sluiting Dhr. van Soest vraagt de dorpsraad of zij nader geïnformeerd wenst te worden over het onlangs ingetreden duale stelsel in de gemeentepolitiek. Kennis en inzicht in het nieuwe stelsel kan voor de dorpsraad van belang zijn in haar contacten met de gemeente. De dorpsraad zal de heer Spelbos van de gemeente vragen om het stelsel van dualisme in een openbare vergadering nader toe te lichten; Dhr. van Soest meldt tevens dat hij op 10 juni 2002 de vergadering van het omwonendencomité en de Tbs-kliniek heeft bijgewoond. Vier patiënten van de Tbs-kliniek namen eveneens deel aan de vergadering. Dhr. van Soest was onder de indruk van de openheid waarin met name door de patiënten relaas werd gedaan van hun ervaringen. Het standpunt van het actiecomité Tbs-kliniek is echter niet gewijzigd. Gebleken is dat de architect doende is met het verder uitwerken van de plannen. Het actiecomité blijft op het vinkentouw. Dhr. Janssen vraagt zich af of en in hoeverre de groenstrook aan de Stationsweg nabij het NS- station verder zal worden aangeplant. Naar het oordeel van de voorzitter zullen naast de bestaande en onlangs aangeplante bomen geen verdere groenvoorzieningen worden gerealiseerd. Om ongeveer 21.30 uur sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris Zaterdag 6 juli kunt u uw oud papier kwijt tussen 09.30 en 12.00 uur. Bij de container zijn leden van de harmonie aanwezig zijn om u daarbij te helpen. Buiten deze tijd kan het oud papier ook in de container bij Ser Kessels gezet worden (s.v.p. steeds zover mogelijk naar achter opstapelen). Bij oud papier hoort géén plastic, sappakken. temoex of andere rotzooi. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7