KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. Dinsdag 25 juni a.s. is er weer een fietstocht van ongeveer 25 km. We gaan richting de maas en maken gebruik van de nieuwe fietspond van Biitterswyck naar Wellerlooi. Halverwege de route drinken we koffie. Voor de dames die het leuk vinden om mee te fietsen, vertrekken we om 19.00 uur vanaf de Rabobank. P.s Bij erg slecht weer gaat het niet door. Veel fietsplezier. Het bestuur Een reiscommissie van KBO Oirlo, Castenray en Oostrum heeft in samenwerking met Ghielen bv. een drie daagse reis gepland naar Wolvega in Friesland en wel van 16 tot 18 september a.s. Deze reis ziet er als volgt uit: Eerste dag: 08.00 uur vertrek vanaf het gemeenschapshuis. Vervolgens gaan wij naar Oirlo en Castenray om hier de mensen op te halen. Met onderbreking voor een kopje koffie op de Veluwe rijden we rechtstreeks naar Luttelgeest. Hier arriveren we even voor het middaguur bij de Orchideeënhoeve. In het restaurant gebruiken wij eerst samen de lunch voordat wij de kassen bezoeken. Omstreeks 15.00 uur rijden we verder naar ons hotel in Wolvega waar we zullen arriveren omstreeks 16.00 uur. Nadat wij hebben ingecheckt, hebben we gelegenheid om de omgeving van het hotel te verkennen, voordat om ongeveer 19.00 uur het diner wordt geserveerd. Tweede dag: Vandaag bezoeken we Nederlands grootste waddeneiland Texel. Via een rit over de afsluitdijk en een veertocht over het marsdiep, berijken wij Texel. O.l.v. een deskundige gids maken wij een grote rondrit over het .schapeneiland,. De lunch gebruiken we .in restaurant Bos en Duin in De Hoorn. Verder is er de mogelijkheid om zeehondencrêch en waddeninfo-center Ecomare te bezoeken en kan enige tijd op eigen gelegenheid worden doorgebracht. In de late namiddag arriveren we weer bij ons hotel, waar omstreeks 19. 00 uur het diner op ons wacht. Derde dag: Na het ontbijt verlaten we Wolvega. Via een mooie route door de polder rijden naar Hoofddorp. Hier zullen we bij de Floriade 2002 arriveren omstreeks 11.00 uur. ledereen kan vervolgens op eigen gelegenheid deze 10 jaarlijkse wereldtentoonstelling op het gebied van land- en tuinbouw bezoeken. In deze .mooiste tuin van Nederland, kan iedereen op eigen gelegenheid de lunch gebruiken. We beginnen aan de terugreis om 16.30 uur. Het afscheidsdiner is in Oostrum bij zaal ,De Karklingel, gepland om 19. 00 uur, zodat we om ongeveer 21.00 uur weer allemaal thuis zijn. De onkosten voor deze reis zijn 170 euro all-inn. Opgeven voor 1 augustus bij de secretaris en vol is vol!! Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 5103 85 Beste leden, 6

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11