Werkgroep IV: Dhr. Holtackers, lid van de werkgroep Volkshuisvesting, Ruimtelijke ordening, Grondbeheer en Milieu, meldt het volgende: Geen vermeldingen 10. Nieuwe inwoners De nieuwe inwoners van Oostrum worden geïnventariseerd en zullen binnenkort door leden van de dorpsraad welkom worden geheten. 11. Rondvraag en sluiting Dhr. Moorrees meldt dat het haalbaarheidsonderzoek voor de Watermolen toch kan worden uitgevoerd. Naar verwachting zal het onderzoek op 10 juni a.s. worden gestart. De resultaten zullen waarschijnlijk een maand later bekend zijn. Om ongeveer 22.30 uur sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris Do. 6 juni 20.30u. Bestuursvergadering Zo. 9 juni 16.45u. Défilé Avondvierdaagse "Verzamelen uiterlijk 16.30u. op Helfrichstraat; startnummer 2 dus vooraan, daarom s.v.p. tijdig aanwezig zijn (uniform+pet) Ma. 10 juni 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie 20.00u. Repetitie orkest Wo. 12 juni 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda juni: 21 juni Extra repetitie tamboerkorps 22 juni Tamboerkorps Peeltoernooi (19.45u.) 28 juni Eikenhofkapel Venray Muziek Totaal (podium Bontekoe 20.00u.-21,30u) 30 juni Orkest Maastricht 1 juli Laatste repetitie voor de vakantie Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Naamsverandering school Oostrum Oostrum is trots op het feit, dat het al 650 jaar een Maria bedevaartplaats is. Dit was onlangs nog te lezen in het artikel in Peel en Maas en het Oostrums weekblad betreffende de Mariaprocessie in Oostrum. Een naam voor een basisschool die een historische achtergrond of betrokkenheid met Oostrum heeft, is m.i. dan toch wel Mariaschool Ik vind het bedroevend, dat waarschijnlijk deze naam van onze school gaat verdwijnen. Wat betreft de feestelijke dag; Zou het niet toepasselijk en vanzelfsprekend zijn voor een katholieke school om deze dag met een H.Mis te beginnen en daarna een ontbijt in de gangen van de school Hoe katholiek is onze Maria school van Oostrum nog? Odalies Janssen - Jeuken HARMONIE0 c OOSTRUM 0

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7