Laat zsn, BRIENSVELD Aan de inwoners van Oostrum, Al bijna 60 jaar is het een traditie dat er in november, in samenwerking met de harmonie, door de toneelgroep de Vlasbloem een paar gezellige toneel- en concertavonden werden verzorgd. Tijdens deze avonden kon u genieten van prachtige muziek en daarna kon u de zorgen even opzij zetten en genieten van een heerlijk stuk toneel. Door de jaren heen is deze traditie voortgezet, mede omdat de Vlasbloem kon putten uit vele talentvolle acteurs en actrices. De laatste jaren is het aanbod van nieuwe toneelspelers- en speelsters drastisch afgenomen, met als gevolg dat er een steeds grotere druk kwam te liggen op de bestaande spelersgroep. Als gevolg van een hierdoor ontstaan tekort aan acteurs en actrices, heeft het bestuur van de Vlasbloem moeten besluiten dat er dit jaar, november 2002, helaas geen toneelavond verzorgd kan worden. Wij zijn maar een kleine vereniging die slechts een achttal actieve leden heeft die een toneelstuk op de planken kunnen zetten. Ondanks de vele inspanningen van de bestuursleden is het ons helaas niet gelukt om voor dit jaar met een passend stuk te komen. Onze welgemeende excuses diervoor. Van uitstel komt geen afstel en wij doen er dan ook ons uiterste best voor om het volgend jaar weer met een goed toneelstuk voor het voetlicht te verschijnen. Mocht u interesse hebben om lid te worden van de Vlasbloem of wilde u al veel langer toneel gaan spelen; meldt u zich dan aan bij de Vlasbloem. U bent bij ons van harte welkom, jong of oud, man of vrouw, het maakt niets uit! Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met het secretariaat van de Vlasbloem: Netty van Reenen, telefoon: 0478-581562. Voor wie geïnteresseerd is: we zijn van plan dit jaar wel een kerstspel te gaan spelen. Nadere informatie hierover kunt u opvragen op bovengenoemd telefoonnummer. Met vriendelijk groeten, Bestuur toneelvereniging de Vlasbloem Oostrum. buiten Bezoek ook onze website www.claasson.nl Voor alle soorten binnen- en Bel voor meer informatie: 0478 514402 of 06 22 386146 of mail ons info@claasson.nl Serrit Arts B-rienshoekweg 6 5809 EVV Leunen 24 uur bereikbaar c Tel: 0478-515221

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11