10 jarig julileum Z.V.C.O. In de week van 12 tot 18 mei is de jaarlijkse collecte voor het Nationaal Fonds Kinderhulp gehouden. De mooie opbrengst in Oostrum bedroeg 379.69 836.73) Met dit geld kunnen een aantal kinderen wat extra's krijgen. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Op 1 juni 2002 viert Z.V.C.O het 10 jarig jubileum, met een gezellig onderlingtoernooi met leden en oud leden van Z.V.C.O. en 's avonds een spetterende feestavond met een optreden van de band Ondiep. Voordat het zover is wil ik even stilstaan bij de laatste en tevens eerste 10 jaar van onze jonge vereniging. Nadat de vereniging in 1992 werd opgericht werd er met 1 team deelgenomen aan de competitie, na enkele jaren werd het tweede team opgezet en werd eraan gewerkt om het eerste team te laten promoveren wat uiteindelijk lukte. Maar helaas door het vertrek van enkele spelers, waardoor er een spelers tekort onstond, degradeerde we het seizoen erna. Maar in het seizoen 2000 - 2001 promoveerde het eerste opnieuw. Waar het nu bovenaan meedraait, wat natuurlijk ook voor het tweede team geldt. Dit alles was natuurlijk niet mogelijk zonder de inzet van enkele personen, die ik dan ook hartelijk wil bedanken. Ten eerste natuurlijk de oprichters, zonder hen stonden wij hier nu niet. Ten tweede de vele vrijwilligers en spelers die zich, in de afgelopen tien jaar, voor onze vereniging hebben ingezet. Ten derde de sponsors van vroeger maar ook die van nu, zonder hen was het onmogelijk deze sport te blijven uitoefenen. Rest mij nog iedereen die aan het toernooi meedoet een hele leuke dag toe te wensen en de rest van de leden maar ook niet leden, wil van harte uitnodigen om met ons, op onze feestavond op zaterdag 1 juni 2002 vanaf 20.30 uur in ons clublokaal café zaal de Karklingel te Oostrum, het glas te komen heffen. Tot ziens, de voorzitter: Rob Raijmakers. 18 mei was er een concours in Zelhem. Stefanie Muijsers behaalde met springen in de Klasse DL een eerste plaats. 19 mei was het concours van Horst. Jeanine Huijbers behaalde in de Klasse DB een achtste plaats met 158 punten. In de Klasse CZ 1 behaalde ze een eerste plaats met 355 punten. Het viertal reed voor het eerst in de H Klasse en behaalde een mooie tweede plaats. Dames van de O.V.B. Voor de dames, die zich opgegeven hebben voor de excursie naar Nysen Granico op 4 juni a.s. We vertrekken om 13.00 uur per fiets vanaf de Rabobank Terugkomst in Oostrum ongeveer 16.00 uur. Allen een gezellige en leerzame middag. PC Nobel Het bestuur.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9