Een laatste keer terugblikken (nagenieten) op de opening van ons sportpark Beste mensenbeste mensen. Tijdens de opening vorig jaar heeft de feestcommissie van alle activiteiten veel foto's laten maken. Aanstaande zondag tijdens de toernooidag van alle drie de verenigingen leek ons een perfect moment (een jaar na de opening van het sportpark) deze te exposeren en iedereen in de gelegenheid te stellen om foto's bij te bestellen. Niet alleen een leuke aanleiding om dit feest nog eens in de herinnering terug te roepen maar tevens een goeie reden om nog weer eens naar het sportpark te wandelen, ook al ben je op de toernooidag zelf niet actief. Wij denken hierbij met name ook aan de senioren. Onze spelregels: Ongeveer 250 foto's zijn op 7 grote platen geplakt. Wanneer je foto's bij wilt bestellen moetje aanstaande zondag gepast (dus vooraf) betalen. Zorg dat je geld bij je hebt. Dus geen geld, geen foto. Prijs per foto: 0,60 euro. De foto's zijn te bezichtigen vanaf de start (ongeveer 10.30 uur) van het toernooi tot 15.00 uur. Vanaf 13.00 - 15.00 uur kunnen foto's besteld en afgerekend worden. Daarna beslist niet meer. Op maandag 24 juni en dinsdag 25 juni tussen 19.00 en 20.00 uur kunnen de foto's opgehaald worden bij Geert Willems (van Broekhuizenstraat 63). Voorheen de feestcommissie. T.C.O. Beste tennisleden, Stratentoernooi Junior/Senior. Doe mee Benieuwd naar uw toekomst? Kom dan 02/06 naar het sportpark. 2 juni organiseren de sportverenigingen weer het stratentoernooi. Wij als tennisclub doen uiteraard mee met dit sportieve evenement. Geef je op, het kan nog. Samen maken we er een gezellige en fijne zondag van. Aanvang 11.00 uur. De junioren onder ons kunnen zich opgeven bij Henny van Dijck of Diny Derks. De senioren kunnen zich opgeven bij Ton Clephas of Leo Lenssen.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7