13e Oostrumse Volleybal Festival op 22 en 23 juni 2002. Alweer de 13e keer, maar nu in een geheel andere opzet, ni een strandvolley- en voetbal toernooi. Het belangrijkste: we spelen weer op het dorpspiein en het wordt een feestweekend. Werd het toernooi eerst op zondag gespeeld nu is het ook op zaterdag i.s.m. de Karklingel en het A.M.C. is er nu ook een feestavond. Er wordt een tent gezet waar op zaterdagavond Venray's grootste pretband speelt: Shit Wiend len uit het Veulen. Meer info hierover volgt nog of zie de aanplakbiljetten. Het belangrijkste is de mogelijkheid tot inschrijven. Een team bij het volleybal bestaat uit 4 personen, waarvan minimaal 1 dame. Een voetbalteam bestaat uit 3 personen. De organisatie behoud zich het recht voor teams in te delen op zaterdag of zondag na gelang inschrijving, we proberen aan jullie wensen tegemoet te komen. Je kunt ook op allebei de dagen inschrijven. Inschrijfgeld is €20 per team, minimum leeftijd is 16 jaar. Er kunnen maximaal 18 teams per dag deelnemen. Einde inschrijfperiode is 15 juni. Daar wij niet weten voor welk onderdeel men zich inschrijft, kunnen wij nog niet precies zeggen hoe het toernooi er uit zal zien. Oostrummers let op! De inwoners van Oostrum krijgen 14 dagen de tijd om zich als eerste in te schrijven. Hebben we na 14 dagen 38 teams dan blijft het een Oostrum's gebeuren. Lukt dit niet dan kan men vanuit de regio Venray inschrijven. Dus wacht niette lang. Voor info Willem Creemers O. Thienweg 10, Oostrum Tel: 511928 Naam TeamOnderdeel Volleybal Voetbal. Neemt deel metTeams op zaterdag zondag. Naam Adres Teamleider Het inschrijfgeld is wel/niet overgemaakt op Rabo rekening 1400.94.229 met vermelding van de teamnaam.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11