Parochie Oostrum. MARIA-PROCESSIE AANSTAANDE ZONDAG 26 MEL Aanstaande zondag 26 mei wordt de Maria-viering met processie gehouden. Om 10.30 uur is er een feestelijke Hoogmis, die wordt opgedragen door Monseigneur E. de Jong, hulpbisschop van het bisdom Roermond. Medewerking wordt verleend door ons Gemengd Koor, Koor Harmony, Harmonie Sub Matris Tutela, het Gilde St. Antonius en St. Sebastiaan uit Gemert en het Gilde St. Joris uit Deurne. Aansluitend aan de Hoogmis wordt de processie gehouden. De route is als volgt: vertrek bij de kerk, Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat, gedeelte van de Randenrade, Vlasakker, weer Mgr. Hanssenstraat en vervolgens aankomst op het Dorpsplein. De volgorde in de processie is als volgt: 1tamboerkorps Harmonie Sub Matris Tutela 2. orkest Harmonie Sub Matris Tutela 3. misdienaars met kruis 4. processie-gangers 5. Koor Harmony 6. Gemengd Koor 7. Kinderen die bloemen strooien 8. beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum 9. Gilde St Joris Deurne 10. Misdienaars met wierooksvat 11Priester met het Allerheiligste, kerkbestuur en baldakijndragers 12. Gilde St Antonius en St Sebastiaan Gemert Gereserveerde plaatsen. In de kerk zullen zondag vooraan enkele banken gereserveerd zijn. Behalve voor onze gasten is hier ook plaats gereserveerd voor mensen met een handicap. Nadrukkelijk worden deze mensen uitgenodigd om van deze gereserveerde plaatsen gebruik te maken. Vlaggen De route van de Maria-processie zal zondagmorgen feestelijk worden versierd. Aan de aanwonenden van de route willen we vragen om zondag zoveel mogelijk te vlaggen. Tijdelijke afsluiting Mgr. Hanssenstraat Tijdens de processie en de afsluitende plechtigheid op het Dorpsplein zal het gedeelte van de Mgr. Hanssenstraat tussen de aansluiting met de Watermolenstraat en de aansluiting met de Geijsterseweg tijdelijk (van ongeveer 11.00 uur tot 12.30 uur) worden afgesloten, doorgaand verkeer zal worden omgeleid via de Witte Vrouwenstraat. Demonstratie vendelzwaaien. Na afloop van de viering is er op het plein een demonstratie vendelzwaaien door beide Gildes.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3