prlisiip Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Innovatieprijs 2002 Inschrijving in volle gang De inschrijving voor deelname aan de Innovatieprijs 2002 is volop aan de gang. Met deze prijs wil de bank haar leden -ondernemers en andere ondernemende mensen- stimuleren om vernieuwend bezig te blijven. Inschrijven kan nog tot en met vrijdag 31 mei. innovatie Rabobank Venray Meerlo-Wanssum nodigt niet alleen ondernemers, WlWm maar ook andere leden met innovatieve ideeën nadrukkelijk uit zich in te schrijven. Want ook een slimme uitvinding die thuis aan de keukentafel of werkbank is uitgeknobbeld, een bijzonder plan voor een vereniging of een vernieuwende toepassing voor de pc kan goed zijn voor toekenning van de Innovatieprijs. Er is een speciaal aanmeldingsformulier voor deelname. Dat is, net als het reglement, af te halen bij de kantoren van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum. Downloaden via de website www.innovatiepriis.nl kan ook. De adviseurs van de bank zijn desgewenst behulpzaam bij het invullen van het formulier. 1.750 euro voor de winnaars! Na 31 mei gaat een deskundige en betrokken jury aan het werk. Daarin hebben zitting Harry Loozen, directeur Kamer van Koophandel Noord- en Midden Limburg, Rob Smits, directeur BituRec en winnaar van de Innovatieprijs 2000, Liesbeth Rutten, beeldend kunstenaar, mr. Joep Hahn, burgemeester van Meerlo-Wanssum en drs. Jos Waals, burgemeester van Venray. Vóór 1 augustus 2002 maken zij bekend wie de drie genomineerden voor de innovatieprijzen zijn. Het zijn echter de leden van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum die bepalen wie van de genomineerden uiteindelijk met de prijzen van respectievelijk 7.000, 3.500 en 1.250 euro naar huis mogen. Dat doen zij tijdens hun jaarvergadering op donderdag 10 oktober. De drie genomineerden presenteren dan hun innovatie aan hun collega-leden. Stelling Meer informatie over de Innovatieprijs 2002 vindt u op de website www.innovatiepriis.nl. Discussieer mee met het panel en reageer op de stelling: Innoveren is noodzakelijk, wantje product van vandaag is morgen verouderd. Pinksteren Onze kantoren zijn op 2e Pinksterdag gesloten. Maar uw bankzaken hoeven niet te blijven liggen. Via de telefoon en internet kunt u 24 uur per dag uw saldo checken, betalingen doen en beleggen. Interessant? Kijk op www.rabobank.nl Of bel de Rabofoon Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Rabobank Nieuwsbrief

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 4