Agenda 2002 Van zaterdag 18 mei tot en met zondag 2 juni zal ik pastoor Te Plate van Oirlo vervangen. Hij is gedurende die tijd met vakantie. Deze vervanging ziet er als volgt uit: Zaterdag 18 mei: 19.00 uur Zondag 19 mei: 9.00 uur. Woensdag 22 mei: 9.00 uur. Vrijdag 24 mei: 9.00 uur. Zaterdag 25 mei: 19.00 uur. Woensdag 29 mei: 9.00 uur. Vrijdag 31 mei: 9.00 uur. Zaterdag 1 juni: 19.00 uur. Zondag 2 juni: 9.00 uur. Voor Oostrum verandert er dus niets, behalve de zaterdagen 18 mei, 25 mei en 1 juni. Die dagen is er in Oostrum geen H.mis. Deze vervallen. De intenties van die zaterdagen verschuiven ook en wel als volgt: Zaterdag 18 mei naar zaterdag 8 juni (Wim en Leida Heidens). Zaterdag 25 mei naar zaterdag 15 juni (Harrie Moorrees en jaardienst Jan v.Soest). Zaterdag 1 juni naar zaterdag 22 juni (Gerard Clephas). Nu hoop ik maar, dat deze puzzel niet al te ingewikkeld is. Knip hem uit en hang 'm boven de afwasbak of de kookpot. U alvast hartelijk dank voor de aanvaarding van dit ongerief. Uw pastoor Piet Hoedemaeckers. Maria-processie op 26 mei. In deze Mariamaand wordt volgende week zondag 26 mei de Maria-processie gehouden. De viering zal op die dag om 10.30 uur beginnen met een Hoogmis in de kerk. Deze Hoogmis wordt opgedragen door Monseigneur E. de Jong, Hulpbisschop van het bisdom Roermond. De viering wordt opgeluisterd met zang en muziek van het Gemengd Koor, Koor Harmony en onze Harmonie Sub Matris Tutela. Schoolkinderen zullen bloemen strooien. Bovendien zal ook feestelijk aanwezig zijn het Gilde St. Antonius en St. Sebastiaan uit Gemert en het Gilde St. Joris uit Deurne. Deze beide gilden zullen ook deelnemen aan de processie en na afloop van de viering op het Dorpsplein bovendien een demonstratie vendelzwaaien verzorgen. In de processie, aansluitend aan de Hoogmis, wordt het beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum (Maria, behoudenis der Kranken) meegedragen. De route is als volgt: vertrek vanaf de kerk, Mgr. Hanssenstraat, Watermolenstraat, gedeelte Randenrade, Vlasakker, Mgr. Hanssenstraat en vervolgens aankomst op het Dorpsplein. De straten in deze route zullen feestelijk worden versierd, aanwonenden worden verzocht op die dag zoveel mogelijk te vlaggen. Tijdens de processie en de afsluitende plechtigheid op het Dorpsplein zal het gedeelte van de Mgr. Hanssenstraat tussen de aansluiting met de Watermolenstraat en de aansluiting met de Geysterseweg tijdelijk (van 11.00 uur tot 12.30 uur) worden afgesloten, doorgaand verkeer zal worden omgeleid via de Witte Vrouwenstraat. 14 mei Openbare vergadering Dorpsraad 14 mei Uitstapje O VB 23 mei Lentewandeling onder begeleiding van Joof Teeuwen (met partner) (ZY-actief) 25/26 mei Internationaal A-toernooi in Oostrum 26 mei Mariaprocessie Oostrum 26 mei Aostrumse Zangkompeneej concert in "de Locht" Melderslo 26 mei Introducé toernooi jeugd TCO 29 mei KBO Wandeling met Joof Theeuwen door Boshuizer bergen mei/juni TCO Piramidespel (jeugd)

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 3