Middag excursie naar Nijsen Granico Dames van de O.V.B. Dinsdag 4 Juni a.s. gaan we per fiets naar Nijsen Granico foodrecycling en mengvoeders in het Veulen. We vertrekken om 13.00 uur vanaf de Rabobank. Het programma; 13.30 uur ontvangst met koffie en vlaai Inleiding Rondleiding op het foodrecyclingsbedrijf. Bij Nijsen Granico zijn ze sinds1989 gestart met de verwerking van zowel onverpakte als verpakte rest- en retourproducten zoals banket, deeg en chocolade uit de levensmiddelen industrie. Men haalt dagelijks met behulp van 9 vrachtwagens restproducten op. Ze gebruiken het eindproduct van de recyclingfabriek als grondstof in de diervoederfabriek. Deze werkwijze draagt volop bij aan een beter milieu. Aan deze excursie zijn geen kosten verbonden. Attentie, ook leden van Zij-Actief kunnen met deze excursie mee. U kunt eventueel ook per auto naar het Veulen. Laat dit dan even horen. Terugkomst in Oostrum ongeveer 16.00 uur. U kunt zich hiervoor opgeven tussen 9 en 17 mei a.s. bij: - Jose Creemers tel. 511928 - Elly Rijshouwer tel. 586268 Het bestuur. NATIONAAL FONDS KINDERHULP Collecte in de week van 12 t/m 18 mei 2002 Kinderhulp zet zich in voor kinderen met minder kansen. Het gaat om kinderen die, meestal als gevolg van problemen in het gezin, professionele hulp nodig hebben. We hebben het dan over 1 op de 20 kinderen. Sommige van die kinderen kunnen niet thuis blijven wonen, maar gaan naar een tehuis of plegezin. Daar wordt goed voor ze gezorgd, maar het ontbreekt vaak aan geld voor extra dingen. Daar springt kinderhulp bij. Zodat deze kinderen ook een keer een dagje uit kunnen in de zomer, de beschikking hebben over spel- en speelmateriaal, lid kunnen worden van een sportclub of een presentje op 5 december. Let op: In de openbare vergadering van de Dorpsraad Oostrum welke op dinsdag 14 mei a.s. wordt gehouden, zal de Rabobank Venray Meerlo-Wanssum een nadere toelichting geven op het voornemen om het filiaal in Oostrum te sluiten. De vergadering vindt plaats in de foyer van het Gemeenschapshuis. Aanvang 20.00 uur. De Dorpsraad Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 15