2E Ergerlijk vandalisme op onze begraafplaats. Al meer als 80 jaar hebben we in Oostrum een prachtige begraafplaats "Trans Cedron Al evenzoveel jaren zijn wekelijks vrijwilligers in de weer om er voor te zorgen dat het goed wordt onderhouden. Helaas wordt dit niet door iedereen gewaardeerd. Een (klein aantal) Oostrumse jeugdigen blijken er lol in te hebben om op het kerkhof moedwillig dingen kapot te maken De aarde van de vernielingen zijn zodanig dat er geen sprake is van kinderwerk, maar hufterig gedrag van opgeschoten jeugd die zo laf zijn om niet hun naamkaartje achter te laten. Naast heel veel ergernis kost het ook geld om de zaken weer opgeknapt te krijgen. Wij doen een dringend beroep op bezoekers van onze begraafplaats om als men bezoekers aantreft die kennelijk verkeerde bedoelingen hebben hen hierop aan te spreken en dit direct door te geven aan het kerkbestuur. In voorkomende gevallen zullen wij aangifte doen bij de politie en de schade gaan verhalen Het kerkbestuur. Aan alle inwoners van Oostrum, Dankzij de geweldige inzet van de dames van de O.V.B. heeft de collecte voor de Hartstichting het mooie bedrag van 581,96 Euro opgebracht. Namens de Nederlandse Hartstichting zeggen wij alle gulle gevers en de dames van de O.V.B. hartelijk dank. De Collecte-organisatie. OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Uitstapje 14 mei.O.V.B. Voor de dames die zich opgegeven hebben voor het uitstapje op dinsdag 14 mei a.s.. De bus vertrekt om 9.00 uur vanaf de Rabobank U wordt op tijd verwacht zodat we uiterlijk om 9.00 uur kunnen vertrekken naar Asten. Bij aankomst ontvangst met koffie en vlaai. Daarna bezoeken we een museum. Om ongeveer 13.00 uur krijgt u een eenvoudige koffietafel aangeboden. 's Middags gaan we onder begeleiding van een gids een wandeling maken in de grote Peel. Neem daarom makkelijke schoenen mee! Bij terugkomst staat er een aperitief klaar. Om 18.00 uur sluiten we de dag af met een lekker diner. We zijn om ongeveer 20.00 uur terug in Oostrum. Allen een gezellige en zonnige dag. Het bestuur

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 13