KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN In verband met Koninginnedag kopij aanleveren voor zondag 28 maart 18.00 uur. Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 Aan alle 55 plussers van Oostrum, U weet dat we sinds december een jeu de boules-baan hebben. U kunt hier iedere dag op spelen en u hoeft echt geen lid te zijn van de KBO Oostrum. Op maandag en woensdagmiddag vanaf 14.00 uur zijn er altijd een paar spelers aanwezig die u de spelregels en het spel zullen uitleggen zodat u dit jeu de boules-spel ook in groepsverband kunt spelen. Dus kom op een van deze middagen om op een sportieve wijze bezig te zijn. Beste leden, Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus voor de reis naar België op vrijdag 17 mei. U kunt zich nog opgeven tot 1 mei a.s. Wie het eerst komt het eerst maalt. De onkosten bedragen 40 euro. De leden die door omstandigheden niet aan deze reis kunnen deel nemen en toch graag komen dineren om 19. 00 uur in zaal De Karklingel kunnen zich hier wel voor opgeven. De onkosten hiervoor bedragen 12 euro. Opgeven bij de Heer J. Derks Randenraden 37 ook graag voor 1 mei a.s. Maria Basisschool Oostrum Vanuit de basisschool: een nieuwe naam voor onze school? Op dinsdag 4 juni staan wij tijdens onze Open Dag stil bij het feit dat wij 25 jaar in het huidige gebouw onderwijs geven en dat het 75 jaar geleden is dat het katholiek onderwijs in Oostrum gestalte kreeg. In en na overleg met de Oudervereniging, de Medezeggenschapsraad en pastoor Hoedemakers, willen wij deze gelegenheid aangrijpen om eens na te denken over een meer eigentijdse naam voor onze school. Genoemde geledingen geven daarbij expliciet aan dat hierbij zeker niet gedacht wordt aan, met alle respect, namen als "De piramide" of het "Kwettemestje". De voorkeur gaat duidelijk uit naar een naam die een historische achtergrond of betrokkenheid met Oostrum, of de plek waar de school nu staat, heeft. Behalve alle ouders en hun kinderen nodigen wij ook de andere inwoners van Oostrum uit hierover mee te denken en uw mogelijke inzendingen te deponeren in onze brievenbus, Tijdens de Open Dag op 4 juni willen wij tot onthulling overgaan en is voor de inzender van de uitverkoren naam een leuke prijs beschikbaar. Inzendingen graag voor 1 mei!!! Ger Mous Directeur Maria Basisschool

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7