KBO - OOSTRUM KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN •y TIEF Afgelopen zondag 14 april werden in Venray de regionale koordagen gehouden. Vele koren deden mee aan deze koordagen. Ook de Aostrumse Zangkompeneej. Door de Aostrumse Zangkompeneej werden de liederen Schiwiti Adoschem en Wether I find thee a capella gezongen en Tri Sulara en Nina met pianobegeleiding. Direct na het optreden werd het juryrapport afgegeven aan de deelnemers. Zo ook aan de Aostrumse Zangkompeneej. Uit dit rapport kwam naar voren dat ons koor prima piano kan zingen, dat met gevoel voor muziek werd gezongen en dat het koor pas echt "los" kwam bij het prachtige lied NINA. De algemene indruk van de jury: een koor om met plezier naar te luisteren. Uiteraard waren er ook wel enkele min-puntjes o.a de levendigheid van het koor kan nog wel verbeterd worden als de articulatie iets wordt aangescherpt. Al met al zijn de koorrepetities niet voor niets geweest. De Aostrumse Zangkompeneej heeft bij jury en publiek een goede indruk achtergelaten. Door de A Beste leden, Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de bus voor de reis naar België op vrijdag 17 mei. U kunt zich nog opgeven tot 1 mei a.s., wie het eerst komt, die het eerst maalt. De onkosten bedragen €40,-. De leden die door omstandigheden niet aan deze reis kunnen deelnemen en toch graag komen dineren om 19.00 uur in zaal "de Karklingel", kunnen zich hiervoor voor 1 mei opgeven bij dhr. J. Derks, Randenrade 37. Onkosten voor het diner bedragen €12,-. Dames Zij-Actief Informatie-avond over kaas en wijn, verzorgd door Plusmarkt Venray Datum: dinsdag 23 april a.s. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Op deze avond wordt uitleg gegeven over de productie van kaas. Daarna is er natuurlijk de mogelijkheid om verschillende binnen- en buitenlandse kazen te proeven. Ook zal er uitleg gegeven worden over wijn. Welke landen, welke soorten en natuurlijk in combinatie met kaas kunnen we deze proeven. Ook de leden van de vrouwenbeweging van Geijsteren en de OVB-leden worden hierbij uitgenodigd. Wijziging datum wandeling met Joof Teeuwen: 30 mei wordt donderdag 23 mei Secretaris: A. Linders, Geeststraat 8,5807 AR, Oostrum. Tel. 0478 - 51 03 85 ?w:Im vV -katholiek vrouwennetwerk Aostrumse Zangkompeneej

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 11