KBO - OOSTRUM Zj»JX KATHOLIEKE BOND VOOR OUDEREN Gerrit Arts Bloemenactie Korfbalvereniging Oostrum. 24 uur bereikbaar op Tel.: 0478-640026 contactadres Overloon: Haarlemmermeerlaan 7b llllllllilllll ^llir Secretaris; A, tasters, Geeststraat 8,5807 AR, Oestrum, T el. 8478 - 5103 85 Beste leden, Op woensdag 17 april komt de Hr. Arts uit Venray een lezing houden over alles wat met overlijden te maken heeft. Wil ik crematie, of gewoon op het kerkhof begraven worden? Wij weten dat dit niet zo'n leuk onderwerp is maar het is wel belangrijk en we krijgen er allemaal mee te maken. Hopelijk dat dit onderwerp u toch aanspreekt. De middag begint om 14.00 uur in zaal De Karklingel. Het bestuur. Op zaterdag 27 april kan de grote schoonmaak weer beginnen. Op deze dag zal de voetbalvereniging weer zorgen dat u van uw resten overtollige ijzerwaren af kunt. Meer info over de oud ijzeractie zal in de komende weken in het Oostrums weekblad verschijnen. Bij deze willen we alle inwoners van Oostrum hartelijk bedanken voor hun medewerking aan onze actie! Wij zijn blij met alle medewerking en belangstelling. Geen enkel plantje hebben we over gehouden, we kwamen er zelfs tekort. Puur toevallig konden we dezelfde straat als het vorige jaar, de Van Broekhuizenstraat, niet meer voorzien! We zullen deze straat volgend jaar als eerste in de routes opnemen. Daarnaast zijn enkele woningen aan de rand van Oostrum niet bezocht. Ook die zullen we volgend jaar als eerste in de route opnemen. Alle leden die geholpen hebben bij de verkoop van bloemen hartstikke bedankt! Zonder jullie kan de actie niet! Bestuur Korfbalvereniging. ««11 o u d - ijze ra ctie 2 0 0 2 oud-ijzeractie 2002

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9