OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING 12. Mondeling verslag van de diverse commissies Werkgroep II: Dhr. Vermeulen voorzitter van de werkgroep Openbare werken meldt het volgende: Pad (eigen weg) achter de kerk De werkzaamheden aan het pad achter de kerk langs zijn inmiddels afgerond. Dhr. Vermeulen spreekt zijn dank uit aan alle vrijwilligers die hebben bijgedragen in de totstandkoming van het pad. Om onvoorziene doorgang van auto's te verhinderen zullen nog een tweetal zogenaamde Amsterdammertjes worden geplaatst. Tevens worden nog een aantal verlichtingspunten aangebracht evenals aanplant van groen. De lantaarn die in het verleden door de Rabobank aan de Oostrumse gemeenschap is geschonken, krijgt een nieuwe plaats achter de pastorie. De zitbank op de hoek van de Mgr. Hanssenstraat Hoefslag is herplaatst; Het voethek op het pleintje bij het Oostrums Bolwerk was kapot en is inmiddels gerepareerd; De gevaarlijk liggende trottoirtegels aan de Mgr. Hanssenstraat zijn door de gemeente weer op hun plaats gelegd; Om ongeveer 22.30 uur sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris harmQnhe Ma. 11 mrt. 18.15u. Samenspelgroep 18.45u. Leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie klarinetten 20.00u. Repetitie orkest Wo. 13 mrt. 18.30u. Leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps ADRESWIJZIGING SEKRETARIAAT: Per 1 maart: J. Schuurmans Buitenhof 19 5807 BW Oostrum Tel: 0478-586286 E-mail: J Schuurmans@hotmail.com Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Dames van Zij- actief en O.V.B., Hierbij nodigen we u uit voorde jaarlijkse bedevaart op woensdag 13 maart a.s. naar de Smakt. De Heilige Mis begint om 19.30 uur in de kerk. Aansluitend hebben we een gezellige quiz in het Pelgrimshuis op de Smakt. Voor de dames, die per fiets gaan, is het vertrek om 18.45 uur vanaf de Rabobank. P.s Als u geen vervoer heeft, gaarne contact opnemen met de voorzitster van uw vereniging. Indien u niet in de gelegenheid bent om naar de H.Mis te gaan, bent u toch van harte welkom in het Pelgrimshuis. We rekenen op u komst. Fijne avond toegewenst. Het bestuur. GOS iRUM

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 9