Euro succ«svo! ingevoerd Ook onze klanten hebben op 1 januari de euro mossaai omarmd. De Rabobank kijkt dan ook met tevredenheid terug op de invoering van de. nieuwe munt. Vooral als u bedankt dat. deze operatie in de zeer korte periode rond de Kerst; en de jaarwisseling heeft plaatsgevonden. Door do massa!o opkomst van onze klanten, mot. name in do eerste dagen van het nieuwe jaar, ontstemden op onze kantoren wei wat langere wachttijden, maar dit heeft nergens tot noemenswaardige problemen geleid. De geldautomaten zijn in de nieuwjaarsnacht zonder problemen overgeschakeld van guldens op euro's. Winkelbedrijven en horecazaken hebben stipt op tijd hun euro's ontvangen en mede gezorgd voer een vlotte afvoer van de oude guldens. Wij willen ai onze klanten hartelijk bedanken voor de prettige samenwerking, waardoor de overstap naar de nieuwe munt vlot en soepel Is verlopen. Terecht kunnen we zeggen: "De euro is van ons allemaal!" Buitenlands muntgeld Heeft u nog restanten buitenlands muntgeld In huis en vraagt u zich af waar u daarmee naar toe meet? Loop dan even een van onze kantoren binnen. Daar staan collectebussen van de stichting Coins for Care, Zo raakt u uw kleine muntgeld kwijt en ondersteunt u een groot aantal goede doelen! U kunt hiervoor nog de gehele maand maart bij ons Innovatieprijs 2002 Eind maart, kregen alle leden van Rabobank Ven ray Heerio-Wenssum informatie toegestuurd over cie Rabobank Vemray Heerlo-Wanssum Innovatieprijs 2002. Heeft, u een innovatief idee en bent u lid ven onze bank, dan kunt u meedingen naar mooie prijzen. We houden u op de hoogte! terecht.. fehobank Venmy Meerb- Wmxsnwn Rabobank Nieuwsbrief

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 8