CARNAVALSCONCERT 2002 8. Rondvraag en sluiting De voorzitter vraagt zich af hoe het is gesteld met de mogelijke privatisering en het daarmee verband houdende haalbaarheidsonderzoek van de Oude Watermolen. Het antwoord daarop kan in de vergadering niet worden gegeven. Wel komen een aantal vraagpunten en opmerkingen naar voren. Met name het ontbreken van adequate verlichting en de slechte staat van onderhoud blijken voor enige ongerustheid te zorgen. Besloten wordt om de beheergroep Watermolen schriftelijk te vragen naar de stand van zaken en/of nadere uitleg te willen geven in de volgende openbare vergadering. (Noot: Briefis op 10 januari 2002 verzonden) Om ongeveer 21.30 uur sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris gqstrum Za. 2 febr. 09.30u. Inzamelen oud papier Zo. 3 febr. 10.30u. Generale repetitie carnavalsconcert Ma. 4 febr. 20.00u. Carnavalsconcert Muzikanten uiterlijk aanwezig om 19.30u. in carnavalstenue Wo. 6 febr. 18.30u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Meer informatie: www.aostrum.nl onder verenigingen Agenda februari: 9 febr. Eikenhofkapel receptie Prins 10 febr. Eikenhofkapel H. Mis carnaval 10 febr. Optocht Oostrum 11 febr. Optocht Venray 24 febr. Eikenhofkapel Loohorst OPLEIDING TAMBOERS. De harmonie is voornemens om na de carnaval te starten met een nieuwe groep leerlingen voor het tamboerkorps. Als je daar zin in hebt of je wilt informatie dan kun je kontakt opnemen met Jack Schuurmans tel: 586286 of je kunt tijdens de repetitieavond (voor 19.30u. of na 21.00u.) even binnenlopen in het gemeenschapshuis voor verdere informatie of opgave. Traditioneel, in de aanloop naar de drie dolle dagen, nodigen wij u uit tot het bijwonen van dit jaarlijks terugkerend muzikaal spektakel op maandag 4 februari om 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. De entree bedraagt 2,50. De zaal is open om 19.00 uur. Een goed stuk muziek, humoristische sketches en dans door eigen leden. Of blijft u liever thuis voor de buis? Wiflate^u deze avond genieten van een soap, een hoofdfilm, misschien nog enige nostalgische beelden, iets voor de jeugd misschien. Wij nemen u mee naar de wereld van t.v. en film. Een avondvullend programma waarin dirigent Bettie Bartels voor u zal zappen Tot maandagavond 4 februari a.s. in het gemeenschapshuis van Oostrum. Aanvang concert 20.00uur. HARMONIE ri rr>t ixr tfcpr*»*

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7