Koninklijke uitnodiging 'het Gemeanschapshuus' De karklingels hebben een nieuwe jeugdprins! Zaterdag is in Oostrum de nieuwe jeugdprins bekend geworden. M ft Hiervoor was Café-zaal de Karklingel veranderd in een levensechte onderwater wereld. Maar voordat er een nieuwe prins kon komen moest er eerst afscheid genomen worden van Prins Wietse I, deze werd met Vorst Willem en Nar Luuk het water in gestuurd, om daar een paar flinke vissen te gaan vangen. Daarna kwamen er twee duikers die het publiek meenamen op hun duiktocht door de Oostrumsche Beek. Nadat ze samen de taal van het duiken door hadden genomen kon er gedoken gaan worden. Tijdens de duiktocht ontdekte ze een schatkist met een document waar een grot op aan stond gegeven. De grot werd gevonden en met hulp van jongens uit het publiek vrijgemaakt zodat de duikers naar binnen konden. De duikers gingen de grot binnen en aan het einde van de grot zat daar de koning van de zee, Neptunus. Neptunus heette de duikers welkom in zijn koninkrijk "Klingellantis", maar ze mochten niet verder voordat er een opdracht Neptunus zaUnet een school vissen die wat geleerd moest worden, aan deze opdracht werd vo|9ens Neptunus niet voldaan en daarom moest er een nieuwe opdracht uitgevoerd worden. Het visoverschot in de beek moest weggewerkt worden, en hiervoor moesten de duikers gaan "vishappen Nadat dez opdracht wel geslaagd was mochten de duikers "Klingellantis" binnen en op zoek gaan naar een nieuwe prins. De duikers vertelden Neptunus van het document dat ze gevonden hadden, en Neptunus wist te vertellen dat op het document stond wie de nieuwe jeugdprins van de Ka™in9® zou worden. Hij las het document voor en uit de grot kwam Prins Tom I (Direks) te voorschijn s gevolgd door Vorst Peter (Fleurkens) en Nar Guus (op den Camp). Nadat de proclamatie voor was gelezen ging het drukbezochte bal nog een tijd gezellig door onder begeleiding van discotheek Parachute. Tom gaat deze carnaval door met het motto: "Vier karneval len Klmgelland, weej veurop gillie an de hand!". CD's Liedjesmiddeg 2002 Hedde nog gèn CD van de Liedjesmiddeg 2002???? Op oonderstoand adres zien d'r nog èn paar te koeëpü Dees CD mit nege schón wiëskes kost 10,-, dor hoefde ut dus nie vur te laote. Names de kemmissie Liedjesmiddeg, Dave Moorrees, Randenrade 13 (Tel. 513185) 2 februarTa.s. zal het officiële huwelijksfeest van Willem-Alexander en Maxima plaatsvinden. Wij willen op die dag het feest voortzetten in de koninklijke balzaal: Dit gaan we doen door van de 'KLINGELAOVEND' een 'ORANJEBAL' te maken. De muzikale ondersteuning op deze carnavalsavond, met als thema THet koninklijk huwelijkzal worden verzorgd door onze eigen OOSTRUMSE CARNAVALSBAND: 'Aacht vur Elluf in samenwerking met een SUPER DJ: 'Henry'. Dat het zaterdag 2 februari feest zal worden staat vast, laten wij in Oostrum dit feestje voortzetten in Oranje-stijl. Komt allen naar het ORANJEBAL. De commissie

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 15