I GerritArts I 24 uur bereikbaar op: I Tel.: 0478 - 640026 contactadres Overloon: m Haarlemmermeerlaan 7b JEUGDPRINSEBAL Zaoterdag 26 jannewarie Zaoterdag 26 jannewarie is alwer de laeste dag van de regierperiode van özze jeugdprins Wietse I. Weej neme dan afscheid van jeugdprins Wietse, vorst Willem en nar Luuk. Dit alles got gebeure onderwater!! Jaowél, ge laest ut goeëd. Want de vastelaovend stöt dit jaor ien ut taeken van de önderwaterwerreld. Ok wel KLINGELLANTIS genoemd, mar dat was bekend neme weej an. Kaoste nog muujte is gespaard, mar op 26 jannewarie kriëgde eindelek te ziën wat dur allemól ien en roondtelum de Aostrumse Beek platsviend. Wie hét dat nou nog noeëits mit wille make. Daenk netuürlek wel an de zwembóks en de lieslaers. Want weej stón dur nie vur garant dat we ut druuëg halde. Ut aenigste wat we alvast kunne verklappe is dat dur wer en neej fabelachtig trio kumt. En as ge wilt wieëte wie dat werd kom dan op 26 jannewarie nor Klingellantis (zaal De Karklingel). Den aovend begint urn 18.30 uur, waornao urn ongevér 20.11 uur ut aftreejje zal platsviende en ongevér urn 21.00 uur hope weej öllie d'n neeje jeugdprins te kunne vurstelle. De entree vur dizze aovend is twieë euro. Netuürlek kunde ok dit jaor wer raoje wie de neejje jeugdprins van Aostrum, Lull en den Boshuuze werd. Ok dit jaor hebbe weej, zoeëas geej hieronder ziet, wer en briefke mit tien name samengesteld, waorvan dur ieëne jeugdprins zal werre. Vur ös zeuj ut fijn zien as gillie op zaoterdag 26 jannewarie ut briefke iengevult klaor hét ligge. Ut raoje kost 0,50 euro per naam, en netuürlek meugde ok alle name ankruuse. Weej komme op 26 jannewarie deez briefkes ovverdag ophale, dus tot dan. De jeugdkarnaval. X Naam: Adres: Nicky Claessens Tom Direks Giel Emons Nicky Emons Peter Fleurkens Dennis Gerritsen Willem Hoex Guus Op den Camp Bas Vermeulen Maarten Wijnen uitvci(irtv«rjflriiinj ST2UM 1 BR1ENSVELD •WK*

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 8