RESOCIALISATIE WONINGEN BUITEN DE TBS KLINIEK. Woningbouw op de kerkdorpen Op 27/11/2001 heeft het dagelijks bestuur van het dorpsradenoverleg een gesprek gehad met de heren H. Verkuilen en S. Lubberhuizen van de gemeente Venray. Gebleken is dat voor het uitbreidingsplan in Oostrum geen problemen worden verwacht. Daardoor zal de 2e en 3 fase op reguliere wijze kunnen worden uitgevoerd. Daarnaast bestaat het idee om in Oostrum een aantal woningen te bouwen die voortkomen uit het project ruimte voor ruimte. Dit laatste is evenwel nog in planning. 9. Mondeling verslag van de diverse commissies Werkgroep II: Dhr. Vermeulen voorzitter van de werkgroep Openbare werken meldt het volgende: Kerstboom dorpsplein De kerstboom voor plaatsing op het dorpsplein zal vrijdag 14/12/2001 worden neergezet. Millenniumboom De millenniumboom op het pleintje bij het Oostrums Bolwerk is inmiddels vervangen door een palonia. Rondgang De heer Vermeulen bedankt alle vrijwilligers die dit jaar hun medewerking hebben verleend bij de rondgang ten behoeve van het December Comité. Waterornament op dorpsplein Dhr. Linskens vraagt de vergadering of de voorbereidingen ten behoeve van de aanleg en plaatsing van het waterornament op het dorpsplein doorgang kan vinden. De vergadering heeft eerder al besloten dat. los van een eventuele vergoeding uit het dorpenfonds, het waterornament op het dorpsplein zal worden geplaatst. In voorkomend geval zal financiering worden gevonden in de eerdere schenkingen van de Stichting Aostrum 2000 en het bezoek van B&W in mei 2001, aangevuld met een financiële bijdrage van de dorpsraad. Jeu de Boulesbaan De kosten die zijn gemaakt voor de aanleg van de Jeu de Boulesbaan worden vergoed door het Nationaal Fonds Ouderenhulp. Dhr. Pluk licht toe dat daartoe op 22 december 2001 om 14.00 uur aan de Jeu de Boulesbaan, op enigszins officiële wijze door het Nationaal Fonds Ouderenhulp aan de KBO, afdeling Oostrum een cheque zal worden aangeboden. Pad (eigen weg) achter de kerk De werkzaamheden aan het pad achter de kerk hebben inmiddels een vertraging opgelopen van een week. Om ongeveer 21.45 uur sluit de voorzitter de vergadering. J.H.L.M. Christians Secretaris Om aan de belofte te voldoen, om U wekelijks op de hoogte te houden, willen wij U graag even bijpraten. U heeft inmiddels een brief ontvangen, met een 10-tal aandachtspunten en een oproep daarin om op 17 jan.massaal aanwezig te zijn, op de informatiebijeenkomst in het parochiehuis. De reakties op deze brief zijn talrijk en en zeer positief. U kunt Uw reaktie of sugesties nog steeds kwijt bij een van de leden van het aktiekomité. Inmiddels is er steun betuigd voor de aktie vanuit Meerlo Wanssum, via hun lid in de omwonende kommissie. Verder zijn alle Venrayse politieke partijen uitgenodigd voor de bijeenkomst. Belangrijk is te weten hoe zij er over denken. Zij hebben uiteindelijk op 30 maart 1999 een belangrijk besluit genomen. Verder heeft er op 8 jan. j.l. een gesprek plaats gevonden met burgemeester Waals, over de op handen zijnde plannen.. U hoort daar nog van. Inmiddels is ook de media, krant en radio, in aktie gekomen. Ze zijn voor de bijeenkomst uitgenodigd en zullen daar zeker aanwezig zijn, zegt men. De afspraak binnen het aktie komiteé is, dat we zeer sumier de pers van informatie zullen voorzien, om zodoende ons kruit droog te houden tot de 17® Nogmaals mensen uit Oostrum, wie zwijgt stemt toe U mag zwijgen, maar laat U wel zien op 17 jan.

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 7