2L JAARVERGADERING OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames van de O.V.B. Hierbij nodigen wij u, als bestuur, uit voor de jaarvergadering 2002. Deze vindt plaats op dinsdag 15 Januari a.s. om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Na de pauze gaan we kienen, hieraan zijn geen kosten verbonden. Er zijn leuke prijzen te winnen. We rekenen erop dat u allen komt. Attentie. U bent tevens in de gelegenheid om de contributie van 18 te voldoen. Graag met gepast geld in euios betalen. We zijn vanaf 19.30 uur aanwezig om het geld in ontvangst te nemen. Zijn er nog dames, die het bestuur willen komen versterken? U kunt zich hiervoor aanmelden bij José Tel. 511928 of tot een half uur voor de vergadering. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Het bestuur. t int* Datum: donderdag 10 januari 2002 Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang H. Mis: 19.30 uur Vergadering: 20.30 uur Hierbij nodigen wij al onze leden uit voor de jaarvergadering. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. We openen dit nieuwe jaar met een Heilige Mis in de kerk van Onze Lieve Vrouw Geboorte te Oostrum. Na de pauze gaan we weer kienen voor mooie prijzen. - Willen de dames die in het afgelopen jaar een cursus gevolgd hebben, de bij deze cursus gemaakte spullen meebrengen? - Wil degene die géén automatische machtiging getekend heeft, de contributie vóór of óp de jaarvergadering voldoen? - Degenen die interesse hebben in een bestuursfunctie kunnen zich tot aanvang van de vergadering melden bij een van de bestuursleden. Mogen we ook op uw komst rekenen? Tot 10 januari ■Ojvfi. ktitholiffkvi'vuutfiftcMtBtwark

Oostrum's Weekblad | 2002 | | pagina 19