Zo. 16 dec. 10.00U. Leerlingenorkest repetitie play-in in muziekschool. Vertrek 09.30u. vanaf het gemeenschapshuis 13.30u. Optreden leerlingenorkest tijdens play-in in de Schouwburg Venray Ma. 17 dec. 18.00u. Repetitie samenspelgroep 18.45u. Repetitie leerlingenorkest 19.30u. Groepsrepetitie alle koper en slagwerk 20.00u. Repetitie orkest Wo. 19 dec. 18.30u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30u. Repetitie tamboerkorps Agenda december/januari 24 dec. Kerstvieringen 6 jan. Nieuwjaarsconcert/presentatie uniformen 13 jan. Eikenhofkapel liedjesmiddag PLAY-IN in KERSTFEER in de SCHOUWBURG VENRAY Op zondag 16 december a.s. wordt een muzikale play-in, dit jaar in kerstsfeer, georganiseerd door de jeugdharmonieën van Venray, Oostrum en Leunen/Veulen/Heide in de schouwburg te Venray, onder auspiciën van het Venrayse mannenkoor. Bovengenoemde harmonieën worden samengevoegd tot één orkest dat dan uit 115 muzikanten zal bestaan. De muzikanten staan onder leiding van de dirigenten van de drie verenigingen, Betty Bartels, Peter Bongaarts en Eric Roefs. Elke vereniging heeft 2 muziekstukken geselecteerd, die alle verenigingen de afgelopen maanden hebben ingestudeerd. De helft van het repertoire bestaat uit sfeervolle kerstmuziek. Alle belangstellenden worden hierbij uitgenodigd voor het bijwonen van de uitvoering van de jeugdorkesten om 13.30u. in de schouwburg van Venray. Na de uitvoering van de orkesten zal het Venrayse mannenkoor voor de rest van het programma zorgen. Harmonie zoekt (leerling-) klarinettisten. Voor de klarinetsektie van de harmonie zijn wij op zoek naar klarinettisten. Heeft u in het verleden klarinet gespeeld en nu weer zin en interesse hierin of wilt u informatie hebben dan kunt u kontakt opnemen met Sraar Kessels, tel: 580360. Ook voor de toekomst zijn wij op zoek naar leerlingen op klarinet. Leerlingen kunnen via de harmonie, met korting, een opleiding volgen bij de Muziekschool in Venray. De eerst volgende opleiding start in januari 2002. Informatie hierover kunt u krijgen bij Rieky Basten, tel: 580582. Instrumenten worden beschikbaar gesteld door de harmonie. Nog even en U heeft de eerste Euro's in uw bezit, vanaf half december om alvast een beetje te wennen en vanaf 1 januari om er mee te betalen. Vreemde valuta uit de andere euro-landen zult u dan niet meer nodig hebben. Toch nog iets gevonden achterin een la of schoenendoos? Geen probleem! U kunt dit geld bij bakkerij Herman Verheijen of bij slager Jan Bierman afgeven ten bate van het uniformenfonds van Harmonie Sub Matris Tutela. De munten welke door ons niet verzilverd kunnen worden (en dat zijn er niet erg veel) zullen gestort worden t.b.v. de Nationale muntenactie. En wild U voorkomen dat U na 1 januari allerlei berekeningen moet gaan maken omdat U nog met uw laatste Nederlandse muntjes betaalt, ook deze zijn welkom! Wij wensen U langs deze weg fijne feestdagen en een gelukkig, gezond 2002 en nodigen u van harte uit voor het nieuwjaarsconcert op 6 januari (11,30uur) in het gemeenschapshuis te Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 4