MKT BERG TOYS BELEEF 71 MEER.' Versleijen Castenrayseweg 14 Oirlo PROBLEM CHILD 2 Trampoline Berg Elite 'Nog nooit eerder heb ik zo'n fantastische intocht gehad als deze in Maastricht. Het aanmeren aan de kade, de tocht te paard door de stad, de ontmoeting met Napoleon op het Vrijthof, de juichende en zwaaiende kinderen, het liedje van Pieke Dasse, het nieuwe liedje van het kinderkoor, de Pieten op de circusfietsen, de acrobatische toeren op het grote podium, het laatste optreden van Aart en niet te vergeten het fantastische gedicht van de burgemeester van Maastricht'. Sinterklaas viel in slaap en droomde verder. 'Oostrum, het mooiste kerkdorp van Venray, daar is de intocht zeker net zo mooi en vaak het meest fraai'. 'Het meest fraai van het hele land, de spannende reis met de trein, het getoeter van de machinist, de zwaaiende kinderen op de loswal, de harmonie, de koets met daarvoor het paard, twee kinderen, die al iets gaan zeggen bij de aankomst op het station en Aart, zou Aart er ook zijn? Of zou meneer Jan er zijn, zou hij zijn stem weer terug hebben of zou meneer Bert er zijn?' Meneer Bert, die lijkt op meneer Aart'. Een rustig gesnurk verraadt dat Sinterklaas in een diepe slaap is beland. Zo zal hij zondag aanstaande in ieder geval goed uitgeslapen zijn. Jongens en meisjes, papa's en mama's tot zondag op de loswal. De trein arriveert om acht minuten over twee. tot dan, muchos dios grandos namens Sinterklaas en alle Pieten, Sjefke, de briefschrijfpiet Nadat we Sinterklaas afgehaald hebben, gaan de kinderen t/m groep 5 met hun ouders naar het Gemeenschapshuis. Wij willen de ouders vragen om de kinderen een naambordje te geven zodat Sinterklaas kan zien hoe ieder kind heet. De kinderen van groep 6 t/m 8 worden met hun button bij Zaal 'de Karklingel' verwacht waar de film te zien zal zijn. Wij wensen iedereen een gezellige middag. 'Het December Comité' •rood •groen •blauw Verkrijgbaar in de kleuren

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7