Hengelsportvereniging ('t Akertje", Oostrum Uitslag 2ae Winterkoning; 1 Peter Cuppen 2 Wiel Verberkt 3 Toon Sanders 4 Wil Schwaghofer 5 Toon van Ooyen Verhuisd??? geef dit tijdig door aan de secretaris. Voor dag- en weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" kunt U terecht bij v. Grootel Hengelsport, Stationsweg 21 te Venray, in Wanssum bij v/d Ligt Allicht aan de Brugstraat en bij Harry Theeuwen, de Houskuilstr. 38. Dag- en Weekvergunningen voor "Het Wanssums Ven" zijn ook verkrijgbaar bij het Shell tankstation in Wanssum. Verdere inlichtingen bij de secr. H. Lenssen, tel. 0478-587606. Korfbalvereniging Oostrum Programma 17-11/18-11 Pupillen D; De Korf - Oostrum aanvang 14.30 Senioren2; SVOC - Oostrum aanvang 10.00 de Weert Seniorenl; Merselo - Oostrum aanvang 12.00 Overioon Beste leden LVB en partners WANDELORIENTATIETOCHT IN GEYSTEREN Datum: donderdag 29 november a.s. Vertrek: 19.00 uur bij Zaal Geven (De Kei), Nieuwlandstraat 1 in Geysteren Eigen bijdrage: f 5,- per persoon Wij nodigen jullie van harte uit om mee te doen met de oriëntatietocht in de avontuurlijke Geysterse bossen. De partners nodigen wij speciaal uit om ook mee te doen, daar de oriëntatietocht in het donker plaats vindt en de dames waarschijnlijk wel wat morele en fysieke steun kunnen gebruiken. Wij komen om 19.00 uur bij elkaar bij Zaal Geven waar wij starten met de oriëntatietocht. Er is halverwege een drankje en wat lekkers te verorberen. Bij terugkomst staat er een heerlijke snert klaar. Voor de winnaars is er een prijs te verdienen. Aanbevelingen: - Doe stevige schoenen of laarzen aan - Neem een zaklamp mee - Neem een balpen mee. Opgeven t/m zondag 25 november bij: Mila Rijs, Randenrade 5. Oostrum, tel. nr. 583564 of via een briefje in de brievenbus. llmburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b.

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 9