SINT- EN KERSTACTIE SINT- EN KERSTACTIE SINT- EN KERSTACTIE Vlasbloemnieuws Het eerste weekend van november zit er weer op. Voor ons een paar drukke dagen. Op zondag 3 november hadden we de première van ons toneelstuk; "Boerenbont en rode lampjes", in de Schouwburg van Venray. We speelden voor een goed gevulde zaal, en hadden het publiek op onze hand. Alles verliep goed, en rond half elf konden we terugzien op een geslaagde uitvoering. Op maandag 4 november speelden we in ons eigen gemeenschapshuis in Oostrum, voorafgegaan door een concert van harmonie Sub Matris Tutela. De zaal was tot de laatste stoel bezet, een volle zaal dus. De actrices en acteurs zetten hun beste beentje voor, en genoten net zoveel van hun spel als het publiek. Gezien de vele positieve reacties die we deze avond kregen, en de dagen erna, mogen we met recht zeggen dat we een zeer goed geslaagd toneelweekend hebben gehad. inmiddels zijn we ook weer begonnen met het instuderen van een kerstspel, wat we op de planken kunnen brengen vanaf half december 2001Het is een sfeervol kerstspel van ongeveer een uur. Mocht u interesse hebben of willen boeken voor een van bovenstaande toneelstukken dan kunt u terecht bij Mia Tacken, tel. 581740 of bij Netty van Reenen, tel. 581562. Voor de leden van de Vlasbloem: de jaarvergadering voor 2002 is gepland op donderdag 31 januari. Noteer deze datum alvast in jullie agenda. Met vriendelijke groeten, Bestuur Vlasbloem Oostrum. 2 KBO OOSTRUM Beste Leden, Op maandag 19 november is er een lezing en uiteenzetting over de nieuwe euro Deze middag begint om 14.00 uur in zaal De Karklingel. In januari 2002 wordt er een reanimatiecursus verzorgd in De Wis in Castenray. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de secretaris. In de week van 19 t/m 24 november a.s. wordt weer de jaarlijkse rondgang voor de Sint- en Kerstactie gehouden. De Sintactie is bedoeld voor onze eigen Oostrumse kinderen. Met de Kerstactie willen we diegenen een pakket aanbieden, die met de Kerst in een verzorgingshuis, verpleeghuis of ziekenhuis verblijven. Wij hopen op een hartverwarmende gave. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Het "Decembercomite".

Oostrum's Weekblad | 2001 | | pagina 7